Čtvrtek, 13 června
Shadow

Po devíti letech budeme v neděli znát, zda jsou krásnější české nebo slovenské dívky

Spread the love
Již tuto neděli na obrazovkách televize Prima proběhne v přímém přenosu společné finále dvou národních soutěží krásy České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky. Finálového večera se účastní 6 dívek z České republiky a 6 dívek ze Slovenska.
Během galavečera, kterým bude provázet Libor Bouček, vybere porota dívky, které budou své země reprezentovat v mezinárodních finále soutěží krásy Miss Universe a Miss Earth. Jedné z českých finalistek bude předán mediální titul Česká Miss internet volený čtenáři Blesku.
budou i pohledy do zákulisí soutěže, jak se již stalo tradicí u finálových večerů České Miss. Atmosféru ze zákulisí divákům a hostům přiblíží moderátorka Veronika Farářová, která provázela i pondělní tiskovou konferenci, kde byly odtajněny poslední podrobnosti finále. Při znovu představené finalistek si Veronika nenechala ujít příležitost vyzpovídat všechny finalistky. „Mile mě překvapilo, že dívky napůsobily nezvózně a všechny byly při rozhovorech přirozené“ shrnula Veronika všechny rozhovory.
Kromě rozhovorů s finalistkami byla představena přítomným novinářům i korunka pro vítězky z dílny Jitky Kudláčkové. „Bylo nám ctí vyrábět korunky pro letošní speciální ročník České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky a doufáme, že se vítězkám budou líbit,“ sdělila autorka.
Další tajemstvím odhaleným na této tiskové konferenci uskutečněné v hotelu Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague byla jména vystupujících na finále. Českou stranu zastoupí zpěváci Mikolas Josef a Niko, ze Slovenska dorazí do Hudebního divadla Karlín Miro Žbirka a nebude chybět ani ukázka tvorby samotného divadla. Ukázku z muzikálu Čas Růží předvede Jan Kopečný.
V rámci finálového večera se dívky divákům a přítomným hostům představí hned v několika módních přehlídkách. Dívky předvedou nejprve kolekci Draps, následovat bude “souboj” české návrhářky Lenky Mulabegovič a slovenského návrháře Fera Mikloška, nepřijdete ani o promenádu v plavkách z dílny Fashion Islandu a samozřejmě závěrečné šaty od sourozeneckého dua Ponerů.
Vrcholem finálového večera bude však vyhlášení novodobé Česko-Slovenské Miss 2019, která se stane absolutní vítězkou a získá pohádkový kontrakt v hodnotě 100 000 eur. Nositelkou tohoto titulu se stane dívka, která zaboduje nejvíce jak u poroty tak i u diváků přímého přenosu, který začína 25. 8. 2019 ve 20:15 na obrazovkách stanice Prima FTV.