Neděle, 3 března
Shadow

21. ročník benefičního koncertu Noc s hvězdami se blíží

Spread the love
Za 14 dní proběhne 21. ročník benefičního koncertu Noc s hvězdami. Již popáté se představí na vyhořelém zámku Zahrádky u České Lípy. Kdo se po minulých velmi úspěšných koncertech, se 3. srpna na zámeckém nádvoří představí a na koho se můžete těšit?
Objeví se československá legenda populární hudby Jiří Štědroň a naše jedna z nejlepších protagonistek jazzu a moderní populární hudby Marcela Březinová. Dále zde vystoupí finalisté SuperStar Martina Balogová, Leona Šenková a Martin Harich, muzikáloví zpěváci Petr Pecha a Natálie Grossová a zpívající skladatel Jarek Šimek nebo samozřejmě zpívající zpěvák a producent Martin France a další.
Bez moderátorských matadorů tohoto koncertu se jmény Markéta Mayerová a Slávek Boura si tento koncert už není snad možné ani představit. Večerní koncert kapel opět tradičně bude moderovat Vlasta Vébr.
Na koncertu kapel od 21.00 se Vám představí kapely: LEWE, GATE 2017, HURWAJS a HAGRID.
Vstupenky ve výši 300 Kč,- jsou v předprodeji sítě Ticketlive nebo v informačním centru v České Lípě či v den konání v místě koncertu. Výtěžek z benefičního koncertu Noc s hvězdami zase půjde na obnovu zámku Zahrádky v obci Zahrádky u České Lípy.