Neděle, 16 června
Shadow

Moderátorka Gabriela Lašková obdivovala motýlí prsten

Spread the love
Od středy, když chcete vidět živé exotické motýly, můžete jít do centra Prahy do suterénu pražského hračkářství Hamleys, kde byl slavnostně otevřen motýlí dům Papilonia.
Papilonia – motýlí dům je jedinečný projekt, který přináší dalekou exotiku do centra města. Představte si opuštěný chrám v deštném pralese, který postupně pohlcuje okolní vegetace. Stromy zarůstají do zdí, liány obepínají bezbranné sochy… A nyní si představte, že právě na takovém místě spokojeně žijí a poletují motýli. Jsou jich stovky a stovky. A jsou to ti nejkrásnější motýlí druhy naší planety! Takové místo nemusíte hledat v džungli Jižní Ameriky či daleké Asie, nýbrž přímo v centru Prahy.To je totiž Papilonia – motýlí dům Praha. Najdete tu na 600 motýlů ze 40 zemí světa včetně největšího motýla na světě. Poletují volně všude kolem – nabídněte jim rameno nebo třeba nos, kam mohou přistát. A místo síťky si s sebou vezměte foťák nebo kameru!
Slavnostního otevření se zúčastnilo několik známých osobností jako jsou Kateřina Brožová, Jitka Ježková, Kristýna Fruitová Nováková, Eva Decastelo, Gabriela Lašková, Monika Leová, Marian Vojto a Michaela Germotová, kteří na akci i zazpěli několik operních arií a moderátor slavnostního otevření herec Marek Vašut.