Pátek, 21 června
Shadow

Prázdniny končí – dostihová sezóna v Chuchli pokračuje

Spread the love
Máme tu před sebou konec prázdniny a to znamená, že nám začíná druhá polovina sportovního programu na dostihovém závodišti Velká Chuchle. Jako v první polovině sezóny, pořadatelé pro návštěvníky připravili nejen krásné a zajímavé dostihy, ale i pestrý doprovodný program, ve kterém budou hrát prim módní přehlídky.
Prvním poprázdninovým dostihovým dnem bude již tuto sobotu III. ročník Evropského poháru žokejů. Dále dostihové dny v září pokračují nedělními dostihovými dny, 10. 9. Zlatým pohárem, 17. 9. Velkou cenou Conseq a 24. 9. Velkou cenou Prahy, při které bude i vyhlášení soutěže Miss Léta.
Říjnová část sezóny odstartuje v neděli 1. října hned z ostra, kdy je v rámci dostihového dnu na pořadu posledním dostih letošní Trojkoruny St. Leger. Dalšími dostihovými dny jsou 15. 10. Velká národní steeplechase Josefa Váni, Pražský zimní favorit, Memoriál Harryho Petrlíka a letošní poslední dostihový den 22. 10., kdy se poběží Cena prezidenta republiky.
Proto bychom Vás rádi do Chuchle pozvali. Více informací o programu naleznete na stránkách dostihového závodiště Velká Chuchle.


Foto: Václav Tměj