Středa, 19 června
Shadow

František Ringo Čech křtil knihu od televize

Spread the love
Máme tu konec září a tak se již pomalu a polehounku blíží čas shánění dárků na Vánoce. A tak máme pro Vás jeden malý tip román Leo & Julie, který napsal Slávek Boura a vydalo nakladatelství Naše Vojsko. Je to erotický příběh jedné lásky vyprávěný prostřednictvím zpráv SMS.
Příběh vypráví o lásce i nevěře, o naději lásky i sexu, o odlišnosti muže a ženy, vzájemné komunikaci prostřednictvím sms zpráv, občas se sejdou, ale svou lásku skrývají před světem i manželkou. Má jejich láska naději? Oč jde jí a o co jemu? Je láska a erotika přenosná? Virtuální sex SMS pohledem jednoho populárního muže a ženy, hledající lásku. Příliš žhavý příběh, aby jej četl každý, přestože takový příběh prožít můžeme všichni…
Tento netradiční erotický román v průběhu prázdnin pokřtili společně s autorem Slávkem Bourou Pavel Novotný, Emerich Drtina, Markéta Fassati, Lucie Gelemová, Markéta Harasímová a Felix Slováček. Poslední kmotr František Ringo Čech dal přednost fotbalovému přenosu, a tak popřál knize po telefonu. O hudební vložku křtu se postarala skupina Maxíci, kdy tu i pokřtila svůj letní videoklip Jenom jeden svět natočený v USA se spolupráci s Silly Toons, Destiňáky a Věrou Patt.