Pátek, 14 června
Shadow

Martin Dejdar a Jana Paulová podpořili Andělskou jízdu s Kapkou Naděje

Spread the love
Vraťme se do parného léta, které mělo i magické datum složené obsahující tři číslice 8. Toto datum přivedlo tři milé dámy Petru Řehořkovou, Jitku Čuříkovou a Evu Hrachovcovou na myšlenku uspořádat charitativní událost s názvem „Andělská jízda s Kapkou Naděje“.
Pro tuto událost velmi vhodně dámy zvolily starobylý kolesový parník Vyšehrad. Původně zamýšlely uspořádat letní párty pro přátele, ale postupem času myšlenka akce nabírala na rozměrech, až došlo na propojení s nadačním fondem Kapka Naděje a celá událost byla pojmuta jako prestižní benefiční záležitost.
Pozvaní VIP hosté, herci, zpěváci, známé osobnosti, hudební vystoupení, módní přehlídka, výborná atmosféra, osvěžující drinky a výborné občerstvení to vše dohromady umocnilo velmi báječnou atmosféru. Pro akci, která v sobě obsahovala čtyřikrát číslo 18. První 18náctka byla v ve dni, druhou obsahuje roce, třetí hodina startu akce, která odstartovala přesně v 18:00 a poslední „18náctkou“ do sbírky bylo také 18 let trvání od založení nadace Kapka naděje, která vznikla oficiálně v roce 2000.
Pro hosty byl připraven bohatý kulturní program pro poslech i pro potěchu oka.
Mezi vystupujícími byla i východoevropská pop-star KristiAnna Kravets, která s Petrem Dvořákem zazpívala několik svých písní. „Ráda podpořím dobrou věc, ráda se zapojím do benefičních akcí, které mají dobrý záměr, a proto jsem ráda dnes zazpívala v Praze pro Kapku naděje“ sdělila po svém vystoupení KristiAnna Kravets aktuálně v České republice připravující s Petrem Dvořákem nové písně.
Dále jsme mohli slyšet úžasný hlas finalistky Česko-Slovenské Superstar Leony Šenkové, která představila novou píseň „S nadsázkou“. Zazpívali také Petr Dvořák a účastnice letošní SuperStar Mária Bikárová. Na housle famózně zahrál virtuóz Michael Hejč, zatančil tanečník a choreograf Vojta Lacko se svými tanečnicemi a módní přehlídku luxusních modelů představila módní návrhářka Eva Hrachovcová, jejíž předvedené modely Vám přineseme v samostatných reportážích. Celou akci šarmantně provázela Petra Řehořková. Nechyběla kasička pro dobrovolné příspěvky od návštěvníků akce a ani tombola, kterou moderoval a s losováním pomáhal Martin Dejdar.
Nakonec se podařilo během celé akce vybrat téměř 52.000,- Kč a tato částka společně se šekem byla předána zástupci nadace Kapka naděje paní Daniele Dejdarové. „Částka bude použita pro potřeby onkologicky nemocných dětí, které nadace podporuje.“ upřesnila Daniela Dejdarová.
Mezi pozvanými hosty bylo k vidění mimo jiné herečku Janu Paulovou, režiséra Tomáše Magnuska, zpěváky Martina Kociána a Martinu Balogovou, rapera Raega. Celá akce se shledala s velmi kladnými ohlasy a už teď se začíná připravovat velká událost k datu 19.9.2019. Tak se necháme překvapit s čím pořadatelé přijdou na přes rok…