Pondělí, 20 května
Shadow

Finále Schwarzkopf Elite Model Look 2017 pro Českou a Slovenskou republiku již za dva dny

Spread the love
Španělský sál Pražského hradu bude již pozítří, ve středu 30. srpna, od 20.30 hod. hostit 24 finalistek a finalistů soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 pro Českou a Slovenskou republiku. Soutěž Elite Model Look je nejprestižnější modelingovou soutěží na světě, do které se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z téměř 40 zemí.

Fashion partnerem finálového večera je již tradičně společnost Luxury Brand Management. Ta má ve svém portfoliu více než 35 luxusních značek v čele se značkami Bottega Veneta, Saint Laurent, Valentino, Givenchy, Alexander McQueen a mnoho další, přičemž tyto své butiky provozuje na předním pražském nákupním bulváru – Pařížské ulici.

I tento rok se v exkluzivní přehlídce představí topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například ambasadorky projektu Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2017 Michaela Kocianová a Zuzana Stráská, vítězka světového finále EML 2013 Eva Klímková, české a slovenské topmodelky Daniela Kociánová, Denisa Dvořáková, Adriana Čerňanová, Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a vítězka světového finále EML 2016 Jana Tvrdíková.

O budoucích modelkách bude rozhodovat porota složená z odborníků v oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedne ředitelka scoutingu Elite World Iris Minier či ředitel soutěže Sáša Jány, který k soutěži říká: „Těším se z obrovského zájmu o castingy a soutěž Schwarzkopf Elite Model Look. Jsem rád, že za nás mluví nejen vítězství na světovém finále, ale i desítky úspěšných kariér realizovaných posledních pár let. I tento ročník je jeden z nejsilnějších za poslední desetiletí.“

Čestnou předsedkyní poroty 26. ročníku soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR se stala česká topmodelka Linda Vojtová, která říká: „Výhra v soutěži Elite Model Look v roce 2000 zásadně změnila vývoj moji kariéry a výrazně mi pomohla dostat se ve světě módy na vrchol. Proto jsem velice ráda, že mohu zastoupit úlohu předsedkyně poroty a tím podpořit novou a talentovanou generaci tváří z našich krajin.“

Agentura Elite se i tento rok spojila s úspěšnou značkou vlasové kosmetiky Schwarzkopf, která se stala hlavním partnerem a spoluorganizátorem soutěže. Vlasová kosmetika Schwarzkopf se tak po dlouhodobé úzké spolupráci se světově známými celebritami, včetně topmodelek jako např. Claudia Schiffer a Heidi Klum, stala součástí jedinečného projektu objevujícího budoucí hvězdy modelingového průmyslu. „Součástí úspěchu značky Schwarzkopf je spojení s osobnostmi světového modelingu. Proto je pro nás spolupráce s nejprestižnější modelingovou soutěží v Čechách i na Slovensku jasnou volbou. Pevně věřím, že i letos napomůže k objevení dalších tváří předurčených pro budoucí celosvětový úspěch, který známe z minulých let“, říká k projektovému partnerství Aleš Malenka, ředitel divize kosmetiky společnosti Henkel ČR a SR. 

V průběhu března a dubna se uskutečnilo v obchodních centrech po celé České a Slovenské republice celkem 25 castingů, které přilákaly pozornost velkého množství mladých žen a mužů. Soustředění před samotným finále probíhá již od pátku v pražském hotelu Ambassador – Zlatá Husa, kde jsou zároveň účastníci finále ubytováni. Po slavnostním finále se hosté přesunou na afterparty do Art Restaurant Mánes společnosti Mánes Group.

„Jsem potěšen, že finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR se opět koná v nádherném Španělském sálu Pražského hradu. Doufám, že mladí lidé, kteří na finále dostanou šanci vstoupit do vcholového modelingu vytvoří v nádherných kolekcích krásný večer plný módy a hudby“, dodává Sáša Jány, ředitel soutěže.

Abychom Vám předem přiblížili atmosféru finálového večera podívejte se na pár fotek z loňského a předloňského finále.