Neděle, 14 července
Shadow

Úřadující Miss World Krystyna Pyszková přiletěla do Prahy

Spread the love

Po hektických 14 dnech, od chvíle kdy se v indické Bombaji stala v pořadí již 71. vítězkou velice prestižní soutěže Miss World, Krystyna Pyszková přiletěla do České republiky. Oproti svým prvním cestám z pozice Miss World 2024, kdy z Indie letěla na Mauricis a poté do Londýna, byl let krátký. Včera chvíli po páté hodině po letu z Londýna přistála v Praze na Letišti Václava Havla. V hlavním městě Velké Británie má sídlo Miss World, a tím se Londýn po dobu jejího vládnutí stává jejím startovním bodem, odkud bude s týmem Miss World podnikat cesty do zahraničí na akce plynoucí z titulu úřadující královny krásy Miss World.

Miss World Krystyna Pyszková se sestrou
Miss World Krystyna Pyszková se sestrou

Na letišti Krystynu Pyszkovou čekaly stovky fanoušků, novináři a představitelé soutěže Miss Czech Republic v čele s prezidentkou soutěže Mgr. Taťánou Makarenko a kreativním ředitelem Samem Dolcem.

Sam Dolce, Krystyna Pyszková a Taťána Makarenko
Sam Dolce, Krystyna Pyszková a Taťána Makarenko

Co můžeme Krystyně Pyszkové popřát, aby jí při týdenní návštěvě vyšlo, co nejvíce času na trávení s její rodinou, protože titul Miss World v sobě nese spoustu povinností a málo času na odpočinek.

Foto: Václav Tměj