Středa, 19 června
Shadow

Poslední stovka vstupenek zbývá na únorovou ŠANSONIÉRU Marie Doležalové!

Spread the love
Necelá stovka posledních vstupenek zbývá na ŠANSONIÉRU Marie Doležalové, kterou ona sama již po několikáté pořádá. Na páteční únorový večer (17. 2.) si do holešovické La Fabriky pozvala Elišku Balcerovou, Annu Polívkovou, Tomáše Kluse, Ivu Pazderkovou, Václava Neužila, Marka Taclíka, Honzu Cinu, Zdeňka Piškulu, Honzu Roušara, Petru Horváthovou a celou řadu dalších hereckých kolegů, kteří se vzdali svých honorářů ve prospěch POMOZTE DĚTEM. Na klavír bude doprovázet Vašek Tobrman.
Přijďte se nadýchat kouzelné atmosféry večera, při kterém všichni pomáhají – hvězdy svým zpěvem a diváci svou účastí. Tentokrát uslyšíte zaprášené hity a písně, na které jste možná už zapomněli.

Tisíc korun, které za vstupenku zaplatíte, budou dobře vynaložené peníze. Navíc 100 % z ceny lístku jde také rovnou na konto POMOZTE DĚTEM. Přijďte! Vstupenky koupíte na www.lafabrika.cz.
„Chceme, aby lidé věděli, že i třeba uspořádat oslavu, bazárek, malou přehlídku, koncert, nebo si dát do vlastního obchůdku sběrnou kasičku, kam lidé občas přispějí – že to všechno je malá pomoc. A naším heslem je, že žádná pomoc není malá, protože tisíc maličkostí od různých lidí je dohromady velká pomoc pro děti,“ říká Marie Doležalová ke zmiňované akci.
Když se před dvěma lety rozhodla stát patronkou POMOZTE DĚTEM netušila, že její pomoc nabere tak velké obrátky. Vydavatelé knižní a audio podoby Marušky blogu Kafe a cigárko přispívají 20 korunami z každého prodaného kusy, přidaly se i její kolegyně z divadla a pořádají charitativní bazárky, Marie sama organizuje koncerty a šansoniéry.