Čtvrtek, 20 června
Shadow

Kamila Nývltová: Žádný anděl, ale ďábel

Spread the love

Populární zpěvačka Kamila Nývltová vydala a pokřtila na svatého Martina své již třetí album, a to nové CD duetů “MOJE LÁSKY”. Křest proběhl v rámci velkého koncertu, který se odehrával v nádherných prostorech Kostela sv. Šimona a Judy v Praze. Kamilu doprovázel MIB Quartet a vystoupila řada hvězdných hostů včetně kmotrů alba, kterými se stali zpěvačka Leona Machálková, rocker Josef Vojtek a hitmaker Michal David.

„Hosty jak na mém CD, tak na koncertě byli kolegové a přátelé, kteří pro mě hodně znamenají v hudebním i osobním životě. Jsem moc ráda, že mé pozvání přijali,“ prozradila Kamila po koncertu.

I když se tento koncert nesl v duchu romantiky, s andělskou tématikou, a k tomu všemu probíhal v kostele, tak i přesto nádherná zpěvačka byla odvážná při výběru šatů z dílny módní návrhářky Petry Brzkové. Kamila se za svůj koncert několikrát převlékla, když došlo na samotný křest alba, objevila se na pódiu v sexy černých šatech, které odhalovaly celé její vypracované dlouhé štíhlé nohy. Problém udržet oči měli i samotní kmotři, Michal David a Josef Vojtek, kteří mohli na Kamile oči nechat, však také bylo proč. Mladá zpěvačka na sobě tolik maká, že nemá absolutně problém si vzít na sebe něco odhalenějšího a vystavit své křivky.

V tomto krátkém overalu s průsvitnou sukní, a nejenom v něm, to pořádně rozjela na jevišti při zbrusu nových duetech z desky a také novém singlu, ke kterému složil hudbu právě frontman kapely Kabát, Josef Vojtek.