Neděle, 16 června
Shadow

KAMILA NÝVLTOVÁ V OBJETÍ FANTOMA OPERY

Spread the love

Sice je zpěvačka KAMILA NÝVLTOVÁ stále oficiálně nezadaná, přesto se poslední dobou kolem její osoby, mnohem více než kdy jindy, vyskytuje zpěvák MARIAN VOJTKO. Neustálé spekulace, které se kolem jejich „vztahu“ již mnoho let šíří, začínají nabírat na obrátkách. Že by se v šoubyznysu rodil opravdu nový milenecký pár?
Dvorní fotografka Kamily Nývltové Petra Kropáčová se proto rozhodla, že oba umělce společně vyfotí. Slovo dalo slovo, a tak nic nebránilo pózování zpěváků.
„Především se spíš jednalo o focení Maroše, protože můj management zjistil, že Marian nemá žádné pořádné fotky, a když pak spolu jezdíme po koncertech, nemá se fanynkám, kam podepisovat, když tedy pominu různé části těla“, říká se smíchem Kamila Nývltová.
Mariána si vzal do parády jeden z předních stylistů Lukáš Macháček a vybral mu na tuto prezentaci pět skvělých outfitů a jeden ryze společenský, kdy při focení fotografií s Kamilou bylo vidět, jak jim to krásně ladí.


Kdo měl možnost být na některém z jejich společných krásných vánočních koncertů, se kterými procestovali skoro celou republiku, ví, že oni jsou prostě sehraná dvojka obrovských profíků. Jejich pěvecké výkony nadzvedávají diváky ze sedadel. Není proto divu, že již nyní mají na Vánoce 2016 téměř zaplněn adventní kalendář.
„Po pracovní stránce je Marian pro mě spolehlivost. Dobře se mi s ním zpívá a hlasy nám opravdu pěkně ladí. Je to velký profík a i jako kamarád je také moc fajn. Někdy sice zbytečně moc mluví, ale kdo ho zná, ví, že si dělá ze mě legraci. Ale osobní partnerský vztah spolu nemáme, i když nám to furt někdo podsouvá. Rolí, kde hrajeme milence, manžele či partnery, těch máme mraky. Draculu, Angeliku, Kleopatru a další… Ale to je jen práce a taková hra J. Já prostě stále čekám na toho pravého“, říká s úsměvem zpěvačka.
„Kamila je mladá krásná ženská, je přitažlivá a vždy, když se někde objeví, třeba v divadle na zkoušce, nebo na různých akcích, jsme my chlapi ve střehu. Stále to na ní zkoušíme a zkoušíme, a už to bude nějaký ten rok a ona furt nic. Už jsme s Danem Hůlkou domlouvali i její matce, aby Kamile vysvětlila, jaké by to měla s námi terno, ale je stále to marný“, dodává se smíchem Marian.
Takže nového mileneckého páru se v šoubyznysu zřejmě v podobě Kamily a Mariana nedočkáme. Ale zato spolu chystají úplně něco jiného. A to zbrusu novou píseň, která se objeví na aktuálně připravovaném Kamily CD duetů, kde bude s Kamilou zpívat i řada jejích kolegů. Například rocker Josef Vojtek, Vilém Čok, Leona Machálková a další.