Neděle, 16 června
Shadow

Jiná Gabriela Koukalová byla pokřtěna

Spread the love
V pražském domě knih Luxor bylo ve čtvrtek 19. dubna v podvečer k nehnutí. Probíhal tu křest dlouho očekávané upřímné biografie sportovkyně roku 2017 Gabriely Koukalové, kterou spolu s ní sepsal Martin Moravec s názvem „Jiná Gabriela Koukalová“.
Gabriela zde poprvé fanouškům odhaluje chvíle slávy, úspěchů, medailí, ale také spoustu okamžiků, o kterých dosud nikomu neřekla, buď že se bála nebo že se styděla. Nyní vše naše zatím neúspěšnější biatlonistka naší historie odhaluje ve své biografii, která je její sportovní i osobní zpovědí. Kniha je psaná autenticky v první osobě a odhaluje zákulisí tréninkové dřiny, nejdůležitějších závodů i mysli vrcholové sportovkyně v těch nejvypjatějších momentech. Gabriela jde ve svých pocitech na dřeň. Popisuje nejen velké výhry, ale i to, co se skrývá za nimi. Třeba desítky probrečených nocí, spory s rodiči a trenéry, ne vždy ideální atmosféra v týmu nebo těžká nemoc, kterou před světem dlouho tajila.
Slavnostním křtem knihy nás provedla moderátorka Lenny Trčková. K roli kmotry knihy byla vybrána malá dívenka Klárka, která se role kmotry důstojně zhostila a poté pokřtěnou knihu i s osobním věnováním od Gábiny šťastně odnesla. A pak začala vlastní autogramiáda.