Čtvrtek, 20 června
Shadow

Fashion for Fokus 2018 – Zaostřeno na osobitost

Spread the love
Benefiční módní přehlídka Fashion for Fokus, kterou pořádá Fokus Praha opět v partnerství s Národním muzeem, vstupuje do svého 4. ročníku. Galavečer se uskuteční v úterý 24. 4. 2018 od 19:00 v inspirativním prostoru dvorany Českého muzea hudby. Zveme všechny na večer plný módy a světel, do světa, ve kterém je jinakost a nekonvenčnost předností, ve kterém se propojí svět módy a duševního zdraví. Přijďte spojit příjemný zážitek s dobrou věcí – s podporou lidí s duševním onemocněním.
Uměleckou část i letos připravuje Denisa Slavíková – ředitelka modelingové agentury Faible group, která razí heslo: „nezáleží na proporcích, ale na osobnosti“. Můžete si být jistí, že uvidíte krásné osobité ženy, jejichž jedinečnost podtrhnou modely návrhářek La femme MiMi a Ivany Follové. Netradičním zpestřením bude kolekce Upcyklace, kde nám módní designérky ukážou, jak umějí vdechnout nový atraktivní vzhled odloženému nebo nepadnoucímu oblečení, které by jinak již nemělo šanci stát se „módními kousky“.
Zkrátka přijďte se bavit módou, nechat se oslovit krásou a přispějte na podporu lidí, kteří ve svém životě čelí duševnímu onemocnění a mnoha předsudkům s tím spojených. Pojďte si s námi odpovědět na otázku: Co je normální? A možná si s námi odpovíte: Normální je pomáhat! Celý výtěžek z benefice bude využit službami Fokusu Praha na konkrétní podporu lidí, kteří kvůli duševnímu onemocnění daleko složitěji hledají cestu k nadějeplnénu, důstojnému – prostě „normálnímu“ životu.
Všechny návrhářky, modelky, vizážistky, fotografové i další umělci věnují tento večer Fokusu Praha bez nároku na honorář.
Vstupenky na galavečer Fashion for Fokus zakupte formou daru na www.fashionforfokus.cz. Minimální cena jedné vstupenky je 300 Kč. V případě, že se nemůžete akce účastnit, ale chcete lidi s duševním onemocněním podpořit svým darem, jeho hodnotu si zvolte sami.