Pondělí, 22 července
Shadow

Finalistky České Miss mohly jít za odměnu do kina!

Spread the love
Slavnostního uvedení filmu Strážci Galaxie Vol. 2 se v pražském kině IMAX zúčastnily i finalistky soutěže Česká Miss 2017. Pozvánkou do kina si je možná chtělo vedení udobřit po náročném kurzu přežití, které holky nedávno absolvovaly v drsné přírodě. Premiéru se svými dětmi navštívila také moderátorka Eva Decastelo a stejně tak i herečka Lucie Benešová nebo Bára Kodetová Šporclová. Záchranu galaxie si nemohl nechat ujít také zpěváci Kryštof Michal, Eva Burešová, Jan Nedvěd, Pavel Callta, moderátoři Monika Leová a Petr Říbal nebo modelka Kateřina Votavová.
Na slavnostní premiéře filmu Strážci Galaxie Vol. 2 se rozhodně nikdo nenudil. Hosté se mohli před projekcí pokochat dokonalými kostýmy přítomných cosplayerů, které byly přesnými replikami Strážců Galaxie a poutali tak patřičnou pozornost. Tu jim však záhy ukradla desítka krásných finalistek letošního ročníku České Miss. Pro holky to byl odpočinkový večer na rozdíl od víkendu, který prožily nedávno, kdy musely absolvovat kurz přežití v drsné přírodě. Jméno další nové České Miss je zatím opředeno tajemstvím, pořadatelé totiž ještě ani nezveřejnili datum konání finálního klání.
Na pokračování příběhu oblíbených hrdinů, kteří chrání galaxii, vzala své děti herečka Lucie Benešová. Strávit příjemný večer se svými ratolestmi se rozhodla
i herečka a moderátorka Eva Decastelo. Její dvě děti Michael a Zuzana se ve své mamince vidí a chtějí být samozřejmě jako ona. Pózování před fotografy po vzoru Evy tak již zvládají na jedničku.


Foto: Petr Bureš