Pondělí, 20 května
Shadow

Exkluzivně: Těhotná Monika Trávníčková odhalila bříško, Pavel Trávníček svou nahou hruď

Spread the love

Monika Trávníčková (31) tento rok poratila a byla zcela zdrcená, ale snaha o další dítě přinesla v krátké době své ovoce, po prodělaném potratu  je v požehnaném stavu a nyní těsně před porodem. Není divu, že si nechala zvěčnit své krásné zakulacené bříško. V ateliéru Garbo s fotografem Jiřím Kášem vznikly odvážné fotografie a nyní spatří ,EXKLUZIVNĚ, světlo světa v magazínu TOP REPORT. Přítomen byl i rozzářený nastávající otec Pavel Trávníček(66), který se na fotografiích pěkně odvázal. Nahý hrudník, kožené kalhoty s dlouhým kabátem, takovou výzbroj a odvahu jsem od Pavla skutečně nečekal, uvádí Jiří Káš.

Při této příležitosti jsme manžele Trávníčkovi vyzpovídali.

Moniko jak se citíš?
Připadám si jako nafouklý balón před odletem, ale jinak si těhotenství opravdu užívám. Cítím, jak ve mně klíčí nový život a mám z toho velkou radost a již brzy se na toho klučíka budeme moct podívat i jinak než na ultrazvuku. Konečně ho vezmu do náruče, obejmu a polaskám, na to se těším.

Moc ti to sluší, nevypadá to, že jsi nějak výrazně přibrala.
Smích. Zdání klame, za celou dobu jsem přibrala skoro 16 kilo

Kde budete rodit?
Rodit budeme v Podolí, kde nám bylo řečeno, že vše probíhá podle plánu a bez komplikací.
Máme domluveného pana doktora z Říčan, který je připravený na telefonu, okamžite dorazí na místo a odrodí nás. Jen s Pavlem doufáme, že to do nemocnice stihneme a neporodíme na chodbě nebo benzínové pumpě..smích

Kdy máte termín porodu?
Termín máme 26.12, ale je možné, že se porod bude muset urychlit a budeme mít miminko pod stromečkem.

Hezký dárek, to by jsi ale trávila svátky v nemocnici, je to tak?
Ano, to bych byla v nemocnici. Vánoce jsou u nás připravené a tak není třeba cokoliv jiného řešit než příchod miminka. Pavel s tím trochu počítá a případně mi donese bramborový salát s řízkem na pokoj.

Jak probíhají přípravy u Vás doma?
Máme připravený pokojíček v bledě modré barvě, namandlované prádlo, postýlku v obou patrech a elektronickou chůvičku u postele. Plánuji spát se synem v pokoji několik měsícu, tak mám u něj v pokoji připravenou vlastní postel.

Prozradíte jméno?
Jméno si necháme pro sebe a neprozradíme až po porodu. Pavel vstupuje do rozhovoru: bude začínat na písmeno M a bude opravdu netradiční. O jménu můžete tedy zatím jen spekulovat, alespoň máte první písmeno…usmívá se Pavel Trávníček. Chtěl jsem koupit zlatý přívěsek s jeho jménem, ale bohužel nesehnal, tak ho asi budu muset nechat vyrobit, dodává

Dotazy pro Pavla Trávníčka
Pavle, ty jsi dvojnásobný otec, jak vnímáš příchod třetího potomka, je to rutina?
Ano, jsem dvojnásobný otec, ale připadá mi, jako by to mělo být poprvé a jsem z toho trošku nervózní.
Čekám napjatě na povel RODÍM, sedám do auta a jedeme do porodnice, to čekání je hodně stresující.
Snad to stihneme a nedopadne to jak říkala Monika před chvílí, porod na benzínové pumpě…usmívá se.

Budeš přítomný na porodním sále?
U samotného porodu asi nebudu, chci zajistit hladký průběh, nechat vše na doktorech a nemotat se tam. Kdybych byl přítomen, tak bych určitě nepořizoval videa a fotografie jako někteří tatínci.

Plánuješ, že se budeš věnovat miminku, nebo budeš stále pracovat?
Na chvíli se zastavím a myslím, že budu sedět u postýlky a koukat na kluka jako na televizi, po nějakém čase zamozřejmě začnu pracovat.

To jak budete trávit Vánoce asi víme, jak budete trávit příchod nového roku?
Do Nového roku budeme vstupovat v rodinném kruhu. Uděláme si pohoštění, malý ohňostroj a připijeme si šampaňským, klukovi dáme rychlé špunty místo mléka ( samozřejmě je to žert)…směje se Pavel.

Tímto si dovoluji čtenářům TOP REPORTU popřát klidné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do Nového roku.

Moniko a Pavle, děkujeme za rozhovor.
TOP REPORT Vám přeje nekomplikovaný porod, mnoho osobních radostí a pracovních úspěchů.

Exkluzivní fotogalerie foto: Jiří Káš