Neděle, 14 července
Shadow

Dominika Mesárošová byla v zajetí Mumie a samozřejmě u toho nezapomněla vystavit své obří pozadí!

Spread the love
Princezna Ahmanet se po více než dvoutisíciletém spánku dostala až mezi návštěvníky pražského kina IMAX! Právě v něm totiž proběhla slavnostní premiéra nového filmu Mumie v hlavní roli s Tomem Cruisem, který světu opět dokázal svoji nesmrtelnost! Na premiéře nechyběly i známé české tváře v čele s nepřehlédnutelnou modelkou Dominikou Mesárošovu. Omrknout novou Mumii přišla i Dáda Patrasová, Míša Bábor Nosková, modelky Kateřina Votavová a Andrea Bezděková, zpěváci Petra Černocká, Kate Matl a Pavel Callta, moderátoři Monika Leová, Petr Říbal, Martin Čermák a Petr Vojnar.
Slavnostní premiéra nového filmu Mumie byla zcela v režii oživlé princezny Ahmanet. Ta se prodírala sálem a děsila přítomné hosty už jen svým pohledem. Zastrašit se ale nenechala modelka Dominika Mesárošová, která se nedávno vrátila ze svého kempu pro modelky. Ve světle reflektorů ji ani tak nezajímala vytuněná cosplayerka, ale hlavně fakt, aby se jejímu výstavnímu pozadí dostalo řádné pozornosti od všech fotografů. S mladistvým lookem vyrazila opět do kina i Dáda Patrasová, tentokrát v doprovodu své kamarádky. Dobře se bavila i Míša Bábor Nosková se svým manželem Ondřejem. Z televizních obrazovek si odskočili moderátoři Petr Říbal a Martin Čermák s partnerkou.
V novém snímku Mumie se můžete těšit na Toma Cruise, který svádí nelítostný boj s nadpozemskou již více než 2000 let mrtvou princeznou Ahmanet.