Sobota, 18 května
Shadow

Dcera Petry Černocké je mladší kopií své slavné maminky

Spread the love
V českých kinech je stále poslední díl epické trilogie Labyrint. Nový snímek s názvem Labyrint: Vražedná léčba měl svoji slavnostní premiéru v pražském kině IMAX, kde se to jako obvykle hemžilo i známými tvářemi českého showbyznysu. Vlnu pozornosti na sebe strhla Petra Černocká, která si na premiéru vyrazila se svoji dcerou Bárou Vaculíkovou. Premiéru si nenechali ujít také Zuska Velichová, Jan Kopečný, Dáda Patrasová, Kateřina Mátlová, Michaela Hávová, Jan Charous, blogerka Šarlota Frantinová nebo moderátoři Petr Říbal a Monika Leová.

Tuto napínavou podívanou si nenechala ujít oblíbená herečka a zpěvačka Petra Černocká, která přišla v doprovodu své dcery, zpěvačky, Báry Vaculíkové, která vystupuje pod pseudonymem Diva Baara. Petra svoji dceru v její kariéře nadšeně podporuje. Báru jsme mohli slyšet teď v únoru ve Foru Karlín, kde vystupovala jako předskokan pop swingové zpěvačky Caro Emerald. V kině se objevil také zpěvák Sámer Issa, který předvedl svoji novou image. Ve stejném sále se pak mihla také Dáda Patrasová, kterou doprovodila její produkční. Krásná modelka Veronika Chmelířová je po rozvodu s manželem, hokejistou Milanem Procházkou, stále sama, a tak na premiéru do kina IMAX zašla se svým bratrem.

V epickém finále trilogie Labyrint vede Thomas (Dylan O’Brien) svou skupinu unikajících Placerů na jejich poslední a nejnebezpečnější misi.