Pátek, 21 června
Shadow

Česká Miss 2018 v plném proudu

Spread the love
V plném proudu jsou již castingy na nový ročník České Miss a my se ohlédněme za slavnostním zahájením letošního ročníku soutěže. To se uskutečnilo jednom z nejluxusnějších hotelů v Praze v hotelu Augustine.
Nová Česká Miss 2018 bude zvolena v červnu v Brně a získá ceny za téměř dva miliony korun, nové příležitosti v oblasti modelingu i účast na světové soutěži krásy. Zahájení nového ročníku, které uváděl moderátor TV Nova a Evropy 2 Petr Říbal, si nenechal ujít ani zpěvák Mikolas Josef, který patří mezi žhavé kandidáty České republiky na účast v pěvecké soutěži Eurovize 2018 a nebude chybět ani na finálovém galavečeru Česká Miss 2018, nebo Dominika Myslivcová, která už mnoho let organizuje soutěž Miss Princess.
„Dívky ucházející se o titul Česká Miss 2018 se mají na co těšit. Finalistky čeká spolupráce s profesionály, vzdělávací workshopy v oblastech zdravé výživy, sportu, chůze, rétoriky, sociálních sítí či vystupování, také mnoho focení, několik soustředění, setkání se známými tvářemi, týdenní pobyt v Chorvatsku na jachtách společnosti Bemex a hlavně to, že se začátkem června stanou součástí velkolepého finálového galavečera.“ uvádí ředitelka soutěže Eva Čerešňáková. „Dívky do semifinále z castingů vybírá porota, do širšího finálového výběru však bude zasahovat i veřejnost, která dostane příležitost hlasovat online. Vítězka soutěže pak získá ceny za více jak jeden milion korun a kontrakt s kosmetickou firmou Juliette Armand za tři čtvrtě milionu. Všechny vítězky České Miss poletí reprezentovat Českou republiku na přední světové soutěže krásy.“
Česká Miss 2018 pokračuje především ve směřování na online kanály a sociální sítě, kde už v loňském roce dosahovala výrazných zásahů, dále klade důraz na propartnerský přístup i na charitativní podtext celé soutěže a pokračuje v propojení se s charitativními projekty či aktivitami ve spolupráci s UNICEF, Women For Women paní Ivany Tykačové, sdružení La Sophia Yvetty Blanarovičové či podpoře projektu vzdělání dětí v Bangladéši 4U2. Ve spolupráci s modelingovou agenturou PURE Model se také snaží pro vítězky zajišťovat lukrativní modelingové zakázky a vítězky předchozích ročníků mají za rok 2017 za sebou focení či natáčení pro přední české či světové firmy a nemalé úspěchy v oblasti modelingu.
V rámci zahájení nového ročníku se na veřejnosti poprvé ukázal i Martin Ditmar, spolumajitel České Miss, který poslední měsíce strávil ve vážném stavu ve zlínské nemocnici. Krátce před Vánocemi byl propuštěn do domácí léčby a jeho rekonvalescence i nadále pokračuje. Zahájení České Miss 2018 si nenechal ujít ani zpěvák Mikolas Josef, youtuberka Dominika Myslivcová, zpěvačka Yvetta Blanarovičová či třeba fotograf známých tváří Jadran Šetlík.
V rámci slavnostního zahájení proběhla i módní přehlídka návrhářky Petry Pilařové. V jejích modelech se představily vítězky České Miss 2017, Michaela Habáňová, Iva Uchytilová a Tereza Vlčková, dále také Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, úspěšná bloggerka a Česká Miss World 2016 Natálie Kotková, Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková a Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová, které mají na sociálních sítích nemalé zásahy a své fanynky vyzývají k tomu, aby sebraly odvahu a přihlásily se do národní soutěže krásy Česká Miss. Choreografii módní přehlídky v rámci zahájení nového ročníku připravila modelka a tanečnice Michaela Haladová z JM Dance, o make-up se postaral Make-Up Institute a stejně jako na finálovém galavečeru zazpíval i zpěvák Honza Nedvěd.