Neděle, 16 června
Shadow

Andrea Bezděková zítra předá vládu

Spread the love
Již zítra budeme znát, která z letošních finalistek se stane Českou Miss 2017 a převezme vládu po Andree, při finálovém galavečeru, který bude v Brně. Nejenže veřejnost může být přímo v brněnské DRFG Areně, ale galavečer bude možno sledovat i v přímém přenosu jak na televizní obrazovce, tak online. Atraktivní show a vyvrcholení boje o post nejkrásnější dívky České republiky pro rok 2017 nabídne celoplošná Regionální televize, kterou je možné si naladit v pozemním vysílání, satelitu či v kabelových sítích a IPTV. Sledovat finále je možné živě i na online, a to na Extra.cz a zároveň YouTube kanálu České Miss, kde budou přímé přenosy rovnou dva. Nová Česká Miss nabídne nejen klasický přenos večera, ale i přímý přenos ze zákulisí, kterým provedou Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková, Česká Miss Supranational 2016 Michaela Hávová a Jakub Pacner. Záznam večera také odvysílá televize Sport 5.
Finálový galaverčer nabídne módní show s tanečními choreografiemi, video projekce cesty dívek a toho nejlepšího z příprav, přehlídku spodního prádla a také i autorskou přehlídku večerních šatů s nádechem orientu módní návrhářky Petry Pilařové, která bude propojená s vystoupením moderního baletu. Na to vše se mohou těšit diváci finálového galavečera Česká Miss 2017, kterým je provede moderátor Petr Říbal.
Vítězky se mohou těšit na hodnotné ceny a především možnost reprezentovat Českou republiku na světových soutěžích Miss Universe, Miss Earth a Miss Supranational. Česká Miss 2017 navíc získá kontrakt s kosmetickou firmou Juliette Armand v hodnotě půl milionu korun a společnost Caluma věnuje vítězkám korunky a pobyt v rezortu Ritz Carlton Lake Tahoe v Americe v hodnotě milion korun. Dívky, které se umístí, budou jezdit vozy Hyundai i10 v rámci projektu www.autozastovku.cz od společnosti Exclusive cars s.r.o., která je oficiálním partnerem soutěže. Dále vítězky získají dovolenou na jachtě v Chorvatsku od společnosti Bemex a těšit se mohou i na další ceny. Novinkou je také vyhlášení nového titulu Tvář Juliette Armand 2017, jehož držitelka se stane tváří kosmetické firmy a získá sto tisíc korun českých.