Pátek, 14 června
Shadow

26. finále Schwarzkopf Elite Model Look 2017 pro Českou a Slovenskou republiku zná své vítěze

Spread the love
Ve Španělském sále Pražského hradu se včera večer uskutečnilo finále prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 pro Českou a Slovenskou republiku. Do této největší modelingové soutěže na světě, která se letos u nás konala již po šestadvacáté, se každým rokem přihlásí přes statisíce zájemců z více než 40 zemí světa. Novými vítězi za Českou republiku se stali Leontýna Šiřinová (16) a Václav Chvojka (21) a Nataša Košťová (15) a Matúš Gašparík (16) za Slovenskou republiku. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále v Miláně, kde si TOP 15 finalistů rozdělí garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 20.000.000,- Kč.

Finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2017 se zúčastnili významní hosté a známé osobnosti jako například Iva Pazderková, Fero Fenič, Hana Vágnerová, Vladimír Polívka ml., Zorka Hejdová, Lucie Černíková, Lukáš Hejlík s manželkou Veronikou, Jakub Kohák, Osmay Laffita, Beata Rajská, Barbora Franeková, Kateřina Sokolová, Petra Svoboda, Zora Kepková Hejdová, topmodelky Pavlína Němcová, Denisa Hromkovičová Dvořáková, Michaela Kociánová či vítězka světového finále Elite Model Look 2013 Eva Klímková, a loňská světová vítězka Elite Model Look 2016 Jana Tvrdíková. Finálovým večerem provázela herečka Zuzana Stivínová. Hudebními hosty finále byli Tros discotequos ve složení Vojta Dyk, Jakub Prachař a Jan Maxián.

O budoucích modelkách rozhodovala porota složená z odborníků v oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedla například slovenská topmodelka a ambasadorka soutěže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2017 Michaela Kocianová, ředitelka scoutingu Elite World Iris Minier či ředitel soutěže Sáša Jány, který o soutěži říká: „Jsem nadšen z finálového večera, dostávám skvělou zpětnou vazbu od mnohých hostů, charismatické finalistky a finalisté okouzlili publikum svou krásou a elegancí. Spojení mládí, módy a hudby vytvořilo nádherný zážitek, který umocnil Španělský sál Pražského hradu“. Čestnou předsedkyní poroty 26. ročníku soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR se stala česká topmodelka Linda Vojtová.

My Vám zatím přinášíme první část naší fotoreportáže.