Sobota, 18 května
Shadow

Žrouti reklam se již chystají na svou noc

Spread the love
Unikátní filmová přehlídka, která se skládá z nejlepších reklam z celého světa, Noc reklamožroutů 2019 se nezadržitelně blíží do českých zemí. Milovníci reklam si mohou do svých diářů poznamenat jeden ze dvou termínů, na které je tato akce plánována. Prvním termínem je pražský a to ve čtvrtek 7. 2. 2019, kdy reklamám bude patřit od 19 h kino Lucerna. Druhý termín 21. 2. 2019 je brněnský, kdy Noc reklamožroutů hostí klub Fléda. Noc reklamožroutů je mimo festivalu v Cannes největší událost ve světě reklamy a koná se už přes 30 let. V současnosti je k vidění ve více než 40 zemích světa.

V nejnovější kolekci je přes 300 reklam z více než 50 zemí světa. Opět jde o mix reklam vtipných, dojemný i velkolepých. Noc reklamožorutů trvá přes pět hodin a je tradičně rozdělena do čtyř bloků. Každý blok reklam trvá hodinu a půl.

V programu show jsou zařazeny nejlepší reklamy z celého světa. Chytré, inteligentní, exotické, ale také kontroverzní podpásovky či historické spoty představují různorodost a módní trendy blýskavého světa reklamy.

Spoty jsou pečlivě uspořádány, aby na sebe tématicky navazovaly. Mezi bloky jsou tři přestávky, ve kterých se můžete těšit na doprovodný program nebo soutěž o ceny.

Vstupenky na Noc reklamožroutů můžete zakoupit on-line na stránkách Goout.net (pražský termín, brněnský termín).

Více informací o akci naleznete na stránkách Noc reklamožroutů.