Pátek, 14 června
Shadow

Zpěvák Pavel Callta se stal obětí zombie!

Spread the love
Zatím poslední díl ze série Residen Evil s názvem Poslední kapitola, který měl ve středu svou českou VIP premiéru v kině IMAX, se nesl ve strašidelném duchu. Hororový nádech celého večera pocítil každý host již při příchodu do kina. Nečekané přivítání se všem dostalo od pravé zombie, a tak se známé tváře musely obrnit odvahou ještě před vstupem do sálu.
Na obličeji oblíbeného zpěváka Pavla Callty bylo vidět, že kontakt se zombie nesnáší moc dobře. Překonal však svůj strach a novinku Resident Evil: Poslední kapitola zhlédnul až do konce. Oproti Pavlovi byla jeho kolegyně z hudební branže Ellis nad věcí. Děsivé prostředí ji absolutně nevystrašilo, ba naopak. Ellis se chopila rekvizit a zahrála si s cosplayery malou scénku dokonce i se zbraní v ruce.
Zuska Velichová se při příchodu do kina pořádně vyděsila. Její strach však netrval dlouho, jako správná herečka se ihned chopila role napadené ženy ve světě nemrtvých. Jedinými kdo zlověstným útokům bravurně unikl, byl Michael Kocáb, který se svými kamarády proklouzl rovnou do sálu a užil si tak ničím nerušený pánský večer a moderátor Petr Vojnar, který přiběhl od moderátorského mikrofonu radia snad minutu před začátkem filmu.


foto: Petr Bureš