Neděle, 16 června
Shadow

Vzestup sextech inovací odemkl nový rozměr erotických fantazií

Spread the love

Erotický průmysl zažívá v posledních letech obrovské boom a z velké části za to vděčí sextech inovacím, které propojují sexuální technologie s nejnovějšími objevy v oblasti umělé inteligence, robotiky a virtuální reality. Mají potenciál nejen zvyšovat uspokojení uživatelů, ale i otevírat dveře k novým sexuálním zážitkům. Může se jednat o různé stimulační pomůcky, pomůcky řešící „trable“ v posteli nebo například aplikace pro intimní vztah na dálku.
Sex na dálku? Není problém


Velkým milníkem v tomto odvětví byla pandemie Covid 19, kdy hodně lidí a párů obecně museli kvůli opatřením trávit chvíle doma nebo od sebe. Celá tato situace vyvolávala podněty k zamyšlení, jak se vypořádat se vztahem na dálku, anebo jak si zpříjemnit společné chvíle strávené doma, což později vedlo ke zvýšenému online nákupu erotických stimulačních pomůcek. Tento fakt dal vývojářům v erotickém průmyslu jasně najevo, že spotřebitelé dávají na své sexuální preference a roste poptávka po inovativních erotických produktech. Podle průzkumu od agentury STEM/MARK pro společnost Naughty Harbor jsou pro polovinu respondentů erotické pomůcky součástí jejich intimního života. V různých věkových kategoriích se ale míra používání sexuálních pomůcek liší.

Erotické pomůcky s biofeedbackem? Sexy
Erotické hračky pro dospělé se zabudovanou umělou inteligencí a prvky robotiky nabízí možnost individuálního nastavení tak, aby si uživatel mohl přizpůsobit stimulační účinky hračky vlastním potřebám. Vybraná zařízení se dokonce mohou synchronizovat s erotickými audioknihami nebo VR obsahem pro vylepšený smyslový zážitek.
Někteří vývojáři se aktivně podílí na vývoji různých sextech s funkcí biofeedbacku. Používají k tomu umělou inteligenci a to tak, že jim umožňuje shromažďovat data prostřednictvím senzorů umístěných na erotických hračkách, aby pomohla zlepšit, personalizovat a pozvednout zážitky, které lidé prožívají při interakci s jejich produkty.


A co třeba sex chat s chatbotem?
Tady máte názornou ukázku toho, kolik variant rozkoše v sobě sextech ukrývají. Díky pokročilým algoritmům umělé inteligence jsou chatboti naprogramovaní tak, aby poskytovali realistickou a přitažlivou komunikaci, což uživatelům umožní naplno prožít jejich vlastní erotickou fantazii v bezpečném digitálním prostředí. S rostoucí sofistikovaností AI tyto nástroje překračují hranice tradičních erotických zážitků a otevírají nové možnosti pro osobní uspokojení a objevování nových sexuálních preferencí.