Pátek, 21 června
Shadow

VOKO BERE Těžkýho Pokondra

Spread the love

LEGENDÁRNÍ POKONDŘI OSLAVÍ 21. NAROZENINY NA TŘECH EXKLUZIVNÍCH KONCERTECH V ČECHÁCH A NA MORAVĚ! ÚSTŘEDNÍ DVOJICE NA NICH S DOPROVODNOU KAPELOU I ZAJÍMAVÍMI HOSTY PŘEDSTAVÍ SVÉ NEJVĚTŠÍ HITY, NEBUDOU VŠAK CHYBĚT ANI UKÁZKY Z CHYSTANÉ NOVINKY.

  V roce 2016 oslavil originální český projekt Těžkej Pokondr, který tvoří nerozlučná dvojice Miloš Pokorný a Roman Ondráček, 20let na hudební scéně. Podle hesla „kulatiny slaví všichni, my slavíme 21!“ připravili na letošek lehkou tour Těžkýho Pokondra s názvem „VOKO BERE TOUR 2017“. Na něm chtějí titáni českých cover verzí vyprezentovat své největší hity (Nájem zvedej, Šopák, Vinetů, Vem kačky, Denis, Pejzy, Kampa, Džíny ATD. ) a prošpikovat show novinkami z alba „STAR BOYS“, které vyjde také letos na podzim. Tam naopak sází na kousky „Kretén“(Scatman),“Sen můj je mít“( Say you, Say me) nebo „Má asi křena“(Macarena). Nebudou chybět ani hosté, kteří neodmyslitelně patří k rádiové a hudební kariéře obou borců. Se skromností a humorem sobě vlastním tvrdí „máme bohužel jen hity a megahity…. a je to pro nás Sophiina volba něco na show oželet!…!“

Závěrem jednohlasně doplňují „Jsme multimediální těleso netušených kvalit, které chce na výročních koncertech nabídnout velkej mejdan pod rozzářenou diskokoulí, amen!“ Miloš Pokorný(1964) a Roman Ondráček(1966) odstartovali svou kariéru v roce 1991 na Bonton rádiu. Pomohli založit Radio City a stáli u startu Frekvence1. Zásadně se proslavili jako „kmotři“ české verze morning show, kterou naplno rozjeli na Evropě 2. Později tuto stanici z pozice ředitelů šéfovali a přivedli do éteru nového morningmana – Leoše Mareše a později i Patrika Hezuckého. Pak si odskočili založit a vést pražské Expres radio, které sklidilo úspěch na ustáleném rádiového trhu. Následovala nabídka od Michela Fleischmanna a návrat na Frekvenci 1. Tam doteď vytváří opakovaně nejposlouchanější rozhovor v českém éteru, kde již vyzpovídali přes 2000 hostů. Hudební kariéru začali v roce 1996 singlem „Saša jede“. Od té doby prodali přes 500.000 alb a třikrát po sobě prodali nejvíc nosičů v ČR. Dvakrát moderovali Českého Slavíka a další hudební a zábavné pořady. Na ČT1 měli svou talkshow POKONDR LIVE! Na letošní rok chystají výroční tour „VOKO BERE“, kde oslaví 21 let na hudební scéně!

23. 11. 2017 BRNO, SONO CENTRUM / ceny vstupenek: 590 Kč

24. 11. 2017 OSTRAVA, HALA TATRAN / ceny vstupenek: 590 Kč

28. 11 2017 PRAHA, FORUM KARLÍN / ceny vstupenek: 990 Kč

 

VSTUPENKY V SÍTI www.TICKETPRO.cz V PRODEJI OD 22. 2. 2017 10:00 HODIN

https://www.youtube.com/channel/UCOwTxst5xvdUimlMD65hhjA