Neděle, 16 června
Shadow

Vltava zahájí rok 2017 koncertem v Malostranské besedě

Spread the love
Již zítra ve čtvrtek 26. ledna do Malostranské besedy zavítá jedna z nejosobitějších českých kapel – skupina Vltava. Parta muzikantů kolem Roberta Nebřenského tímto pražským koncertem odstartuje nový rok 2017 a naváže na loňské turné k 30. výročí kapely. Koncert začíná ve 20,30 hodin.
Vltava je považována za jednu z nejoriginálnějších českých skupin, a to především pro její básnické texty a pěvecký projev jejich autora Roberta Nebřenského. V loňském roce oslavili 30. výročí existence kapely, ke kterému fanouškům nadělili novou desku Čaroděj a koncertního turné s názvem Já čekám v Čechách tour. I rok 2017 bude plný koncertů a zahájí ho již ve čtvrtek u nás v Malostranské besedě,“ říká šéf produkce Malostranské besedy David Pešek Dvořák.
Vltava je česká hudební skupina, která vznikla v roce 1986 a fungovala do roku 2003. Poté se na sedm let odmlčela a svou činnost znovuobnovila až v roce 2010. Zakládajícím členem a autorem většiny písní je Robert Nebřenský, kterého v současné sestavě doplňuje František Svačina (klávesové nástroje), Tomáš Uhlík (basa), Ondřej Pomajsl (bicí) a Ondřej Klímek (dechové nástroje).
Vstupenky na koncert jsou stále v prodeji, tak neváhejte a přijďte si užít jeden z nejosobitějších hudebních večerů. Lístky v předprodeji i na místě v den koncertu pořídíte za 250 korun,“ doplňuje David Pešek Dvořák.