Čtvrtek, 20 června
Shadow

Virtuální realita ovládla pražské kino i zpěváka Vlastu Horvátha

Spread the love
Do tuzemských kin přišel nový akční sci-fi thriller od legendárního režiséra Stevena Spielberga s názvem Ready Player One: Hra začíná. Stejně jako děj filmu, byla i jeho premiéra v kině 4DX provázena virtuální realitou. Podívat se prostřednictvím nového snímku do blízké budoucnosti přišli zpěváci Vlasta Horváth, Jakub Ondra, Martin France a Pavel Callta, moderátorka a modelka Radka Rosická, bojovník MMA Jiří Denisa Procházka, modelky Veronika Chmelířová, Tereza Budková a Andrea Kabická, tanečník Jan Onder, moderátorka Nikol Trojanová, nebo herec Jakub Wehrenberg.
Napínavý příběh, ve kterém se virtuální realita stává podstatnou součástí běžného života, vstupuje do českých kin. Snímek legendárního režiséra Stevena Spielberga s názvem Ready Player One: Hra začíná se již hned po premiéře těší velmi kladným recenzím. Uvedení snímku si všichni hosté vychutnali ve speciálním kině 4DX, který je k tomuto filmu jako stvořený. 3D projekce provázená doprovodnými efekty a pohyblivými sedačkami vtáhly do budoucího virtuálního světa každého přítomného diváka, včetně zpěváka a hudebníka Vlasty Horvátha, který si odskočil od pracovních povinností. V současné době totiž intenzivně pracuje na své nové desce, která vyjde na podzim. Na premiéru si z ulice odskočil také oblíbený zpěvák Jakub Ondra, který je známý nejen svými singly, ale také vystupováním přímo v pražských ulicích. Modelka Veronika Chmelířová se vydala prozkoumávat virtuální svět v doprovodu svého bratra a herec Jakub Wehrenberg si zašel do kina se svoji dcerou Katkou.
V předsálí si hosté mohli vyzkoušet i počítačovou hru s virtuální realitou, což si Tereza Budková, Andrea Kabická a ani Nikol Trojanová nenechaly ujít si ji vyzkoušet.


Foto: Markéta Kobrsková