Čtvrtek, 13 června
Shadow

Thor se vrátil do kin

Spread the love
Minulý týden měli červeným fixem v kalendáři zaškrtnuti fanoušci komiksů a hlavně těch od vydavatelství Marvel, protože do našich kin vstoupil třetí díl nového zpracování Thora s názvem Thor: Ragnarok, kde Thor řeší své rodinné problémy.
Tohoto dílu zpracovaného na základě scénáře, který napsal Mark Mothersbaugh, se v režisérském křesle ujal novozélandský režisér Taika David Waititi. Taika Waititi není jen režisér, ale i herec a komik, jehož jsme mohli vidět v jedné z rolí ve zpracování komiksu Green Lantern.
Z našeho hlediska se tento díl Thora povedl. Režisér si dal pozor na 3D verzi, která je velice dobře zpracována. Vnesl do zpracování i humor, kdy film obsahuje kromě akci i spoustu zábavných scén a velice vtipně zapracována i reklama. Takže do má rád vtip a komiksy, vyražte do kina.
Jako vždy premiérovým dnem je čtvrtek, ale den před tím je vždy slavnostní premiéra. Thor: Ragnarok měl slavnostní premiéru v kině CineStar ve středu, které se zúčastili mimo jiné i Kristýna Leichtová, Jan Maxián, Petr Říbal, Michaela Hávová a Monika Leová.