Čtvrtek, 13 června
Shadow

Soutěž o dárkové balíčky s World of Beauty

Spread the love

Předjarní“ veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA bude opět ve znamení jarních trendů, soutěží, workshopů. Svět péče o tělesné a duševní zdraví s renomovanými odborníky nabídne návštěvníkům produkty více než 400 značek, důrazný nárůst zaznamenávají opět přírodní přípravky.

16. a 17. března se pro návštěvníky PVA EXPO PRAHA-Letňany otevře již 25. veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA. Na více než třech stovkách výstavních stánků se návštěvníkům budou věnovat špičkoví odborníci poskytující cenné rady a informace o nabízených přípravcích a metodách. Budou připraveni zodpovědět dotazy, poradit s aplikací i volbou správného přípravku pro klienta i pro vlastní užití, ať již půjde o poradenství k anti-aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci či alternativním metodám v oboru.

S nastupujícím jarem přicházejí nové trendy v líčení, účesech i módě. Na veletrhu je budou prezentovat přední vizážisté, stylisté i kadeřníci. Návštěvníci uvidí fotomake-up znamenité Štěpánky Podroužkové, mohou se nechat inspirovat pracemi semifinálových a finálových týmů soutěže „Creative Imagine Team“, pod vedením úžasného vizážisty Pavla Bauera.

Na veletrhu nebudou chybět kadeřnické osobnosti jako Honza Špilar, tým Honzy Hlaváčka i Daniela Hejtmánková. Líčení, účesy a body painting ve stylu „Mystic Gothic” bude opět plné svěžích nápadů oživujících pro nás tajemné středověké téma. Soutěžit se bude v nail designu (mezinárodní soutěže NailproCzech), v salonním nail artu, manikúře, tip-boxech, tzv. nail art-posterech, v prodlužování řas, v prodlužování vlasů i v oděvním designu.

Každoročně očekávanou pomyslnou „třešničkou“ bude opět defilé českých miss v módní přehlídce butiku Fashion Island i návštěvy známých mediálních osobností.

Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 16. a 17. března 2018 v PVA Expo Praha – Letňany, bude probíhat body painting ve stylu:

  1. a) Rococo
  2. b) Mystic Gothic
  3. c) Sweet 60´s

Více na webu: www.WorldOfBeauty.cz a www.BeautyExpo.cz a Facebooku: www.FaceBook.com/KosmetickyVeletrh

  [CONTACT_FORM_TO_EMAIL id=“10″]

 

Co můžete vyhrát?

1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2018

2. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2018

3. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2018

Výhra bude výherci předána přímo na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 16. a 17. Března 2018. K tomuto účelu bude sloužit PRESS stánek, který se bude nacházet přímo u vchodu na výstavu.

 

Výhry dodala:

Firma EXPOBEAUTY PRAGUE, s.r.o., pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 16. a 17. března 2018.