Čtvrtek, 20 června
Shadow

Skupina RED [zone] v nové sestavě a s novou image od beauty salonu Said Kate!

Spread the love

Je tomu sotva pár měsíců co dívčí skupina RED [zone] vydala svůj první singl a raketově nastartovala svojí hudební kariéru. Během necelého půl roku, kdy se děvčata společně poprvé postavila na pódium, už za sebou mají skutečně mnoho. Koncerty ve vyprodaných sálech, kdy stály na pódiu společně s nejzvučnějšími jmény české hudební scény, výměnu jedné členky skupiny a zvýšený zájem ze strany médií. Kromě toho že pracují na nových singlech, už také skupina RED [zone] natočila dva videoklipy a úspěšně se připravuje na svojí první koncertní šňůru pod názvem RED [zone] LaFuente tour 2023. Ke svému vlastnímu produkčnímu tým si teď také nově dívky přivlastnily i „vlastní“ beauty salon SAID KATE!, které se bude starat o image skupiny na jejich budoucích vystoupeních, koncertech nebo třeba při focení a natáčení.

„S děvčaty ze skupiny RED [zone] se nám spolupracuje skvěle! Každá jejich návštěva u nás je vždy plná optimismu, energie a super nálady“, říká majitelka beauty salonu SAID KATE! Kateřina Stůjová, která je zároveň hlavní tváří salonu.

„Je pro nás důležitá atraktivní a někdy i výstřední image, musíme upoutat diváka, nesmíme být nudné a proto jsme šťastné za spolupráci s Kačenkou Stůjovou, Lukášem Kropáčkem a Katkou Bláhovou a celým úžasným týmem stylistů a kadeřníků salonu SAID KATE! pochvaluje si spolupráci zpěvačka Georgie.

„Aktuálně se připravujeme na letní koncerty a také dostáváme pozvánky na různé VIP večírky a při těchto událostech se chceme cítit skvěle, stejně jako by to určitě chtěla každá dívka nebo žena a proto je super, že se jednoduše máme vždy a kam obrátit!“ dodáva Ell, která aktuálně v SAID KATE! podstoupila velkou vlasovou proměnu. „Jsem šťastná za úžasnou změnu účesu a vlasové image, kterou mi v SAID KATE! udělala přední česká vlasová stylistka Palmička Papii pochvaluje si Ell.

Třetí do party RED [zone] zpěvačka Michelle, která se stala členkou skupiny teprve nedávno, si na svoji image proměnu ještě ale musí prý chviličku počkat. „Už pátek 21. 4. nás čeká vystoupení v Praze na akci Mládí vpřed s rádiem Kiss. Do té doby se musím naučit všechny texty, choreografii a také natrénovat písničky, jelikož je to moje premiéra s RED [zone]. Tak jsme neměli čas společně se stylisty narychlo naplánovat něco do mého stylu, ale vrhneme se na to už brzy! Už teď se na to velice těším! Dnes jsem si sem v podstatě odskočila z nahrávacího studia, abych holky pozdravila a omrkla, jak jim to bude slušet, a hned zase jedu pokračovat v práci na singlech RED [zone] s naším skladatelem Davidem Freedomem“ vysvětluje Michelle.

Skupina letní koncertní šňůru „RED [zone] LaFuente tour 2023“ hlavně spojila s food festivalem „Skutečný festival chutí 2023“. V rámci tohoto spojení si budou moci návštěvníci food festivalu a fanoušci RED [zone] nejen vychutnat hudební vystoupení skupiny, ale také navíc ochutnat RED [zone] alko a RED [zone] nealko drink připravený exkluzivně pro RED [zone] profi barmany ze známého pražského klubu LaFuente, kteří budou děvčata doprovázet svou barmanskou show. První příležitost toto celé zažít bude již 6. května v Hradci Králové.

A co ještě čeká dívky ze skupiny RED [zone] v nejbližších dnech nám prozradil manager Petr Dvořák. „Čeká nás také ještě focení reklamních kolekcí, nahrávání nových singlů, příprava na další videoklip a ve spolupráci s rádiem Kiss příprava podzimních koncertů, prostě máme teď před sezónou opravdu velice na pilno!“ poodhalil plány skupiny.