Neděle, 14 července
Shadow

Sámer Issa s novou image vyrazil na Laru Croft

Spread the love
Slavnostní uvedení filmu Tomb Raider navštívil bývalý idol všech dívek, zpěvák Sámer Issa, který celkem radikálně změnil svoji image. Kšiltovku vyměnil za dobře padnoucí oblek a stal se z něj blonďák. Svým šarmem okouzloval nejednu přítomnou dámu, jeho zájem se ale primárně upnul k sexy kočce v kostýmu samotné Lary Croft. Premiéra snímku se odehrála v pražském kině IMAX, kde si krásu hlavní hrdinky vychutnali diváci ve 3D formátu. Akci navštívila také moderátorky Kristýna Kloubková a Monika Leové, herečky Bára Mottlová a Zuska Velichová a zjevil se také legendární Viky Cabadaj, herec Jan Antonín Duchoslav.
Ikonická Lara Croft opět ovládne filmová plátna! V podání krásné herečky Alicie Vikander čeká na diváky nové a napínavé dobrodružství, u kterého se jistě nebudou nudit. Slavnostní premiéra, která proběhla v kině IMAX, přilákala také některé známé tváře. Zpěvák Sámer Issa se v poslední době na veřejnosti objevuje čím dál častěji a do kina vyrazil stylově v padnoucím obleku a s novým účesem. Jeho pozornost na premiéře však nepatřila ani tak filmu, jako krásné cosplayerce, která na místě ztvárňovala legendární postavu Lary Croft. Užít si nový film dorazila moderátorka Kristýna Kloubková nebo herečka Bára Mottlová. Mezi hosty se mihnul také i účastník reality show Big Brother a v současnosti fitness trenér Karel Frýd.
Nový film Tomb Raider můžete navštívit a posoudit, zda Laru Croft vystihuje více Angelina Jolie nebo nově Alicie Vikander.


Foto: Markéta Kobrsková