Čtvrtek, 13 června
Shadow

Sámer Issa oslavoval zase ve velkém stylu

Spread the love
Ve středu pražská Náplavka zažila oslavu narozenin zpěváka Sámera Issy. Jako vždy Sámer oslavu pojal oslavu narozenin ve velkém stylu. Pro letošní narozeninovou oslavu vybral zakotvenou Loď Captain Morgan, kde pro své hosty připravil příjemný narozeninový večer se svým mini koncertem.
Večer začal stylovým příjezdem Sámera limuzínou, ze které kromě něj vystoupily i tři krásné dámy, zpěvačky Leona Gyöngyösi a Jana Rybníčková a houslistka Pavlína Dubná. Dámy nebyly jen krásným doprovodem pro příjezd, ale v rámci připraveného mini koncertu ukázaly kouzlo svých hlasivek, když každá si zazpívala se Sámerem duet. Mini koncert stylově zahájil houslista Michael Hejč skladbou Bedřicha Smetany Vltava. Kromě několika vlastních písní a duetů s dívkami si Sámer střihl i duet s Honzou Žampou, zpěvákem ze skupiny Eddie Stoilow.
Mezi narozeninovými hosty a gratulanty byli i zpěváci Martin France, Sabina Křováková a Kristýna Šebíková, moderátoři Nikol Trojanová a Petr Vojnar, fotograf Jiří Káš, herečky Barbora Fišerová a Barbora Saidlová.
Říkáte, že k narozeninovým oslavám Sámera patří i krásné dívky. Máte pravdu, ale to si budete muset počkat do úterka.

Foto: Petr Bureš