Čtvrtek, 20 června
Shadow

Sabina Laurinová trénuje Mirka Šimůnka ve stylu Rockyho. Sylvestr Stallone by asi koukal

Spread the love

Ačkoli od natočení prvního filmu o legendárním hrdinovi Rockym v podání Sylvestera Stalloneho uplynulo neuvěřitelných devětatřicet let, znají tohoto správňáka s boxerkami diváci všech věkových kategorií. A herec a moderátor Mirek Šimůnek se do něj při focení nejnovějšího prestižního kalendáře firmy Leco dokonce tak trochu převtělil.

„Rocky je symbolem odvahy, touhy, píle. A i když až tak nefandím násilným sportům, v roli Rockyho jsem se cítil příjemně. Doslova jsem si užíval údery holou pěstí do vepřových kýt. Je to zvláštní zážitek. Totéž ale naopak odpuzovalo kolegyni Sabinu. Pravda, jen do chvíle, kdy sama obdržela boxerky a měla za úkol mlátit do mě…“ poznamenal Mirek na adresu kolegyně Sabiny Laurinové, která vytvořila něžnou polovinu kalendáře. Po focení se pak půvabná blondýnka nechala slyšet, že box jí k vlastnímu překvapení přinesl psychické odreagování. Což Mirek s velkorysým úsměvem okomentoval takto: „Díky našemu focení kalendáře LECO je na světě o jednu fanynku boxu vic. A o jeden můj monokl taky.“

Fotilo se celý den a aby český Rocky padal „na hubu“ jen v záběru, nikoli ve skutečnosti, průběžně se občerstvoval. U talíře šunky jsme si nemohli odpustit otázku, zda si v jídle potrpí na kvalitu. „Při dnešních možnostem výběru uzenin má tuto možnost každý. A já teď už nejen podle chuti – při focení kalendáře společnosti LECO jsme měli možnost vidět na vlastní oči nejenom zázemí této velké, úspěšné a ryze české uzenářské firmy, ale byli jsme i účastníky jejího provozu. Vyzkoušeli jsme si bezpečnostní hygienické předpisy, viděli výrobnu od A do Z. A hádejte, do regálů jaké firmy teď rád s jistotou sáhnu pro uzenářské výrobky… Královská mozaika, Šunka Bohemia nebo Pečená šunka nejvyšší jakosti prostě nemají konkurenci,“ vylíčil Mirek své dojmy z exkurze do šunkového království.

Text: Valerie S.

Foto: Le&Co