Neděle, 16 června
Shadow

Rusko-Ukrajinská pop-star KristiAnna Kravec řádila v Praze!

Spread the love
Populární zpěvačka působící v prvních řadách východoevropského showbusinessu zavítala do České republiky a hned to rozjela ve velkém stylu přímo v centru Prahy!
Mladá pop-star ukázala, že bujaré večírky ji rozhodně nejsou cizí a v populárním pražském hudebním klubu se s partou přátel a kolegů z hudebního světa pěkně odvázala!
Ruská vodka tekla proudem, láhev střídala láhev a došlo i na zpěv!
O tom, že mladá křehká dívčina není žádná „puťka“ se přesvědčili přítomní návštěvníci klubu sami, když se KristiAnna nečekaně chopila mikrofonu a naživo bez přípravy zazpívala několik svých tanečních hitů a sklidila tak z publika bouřlivé ovace!
Pozvat se nechala od hudebního producenta a zpěváka Petra Dvořáka, se kterým se zná z hudebního prostředí a působení na východoevropské hudební scéně. „Působím v Rusku a na Ukrajině, teď bych chtěla vydávat singl a natočit klip pro Českou republiku a společně s producentem Petrem Dvořákem jednáme o spolupráci a investorech, ovšem cesta to je trnitá a tak si spolupráce s Petrem velmi cením, je tvrdý, má lokty a umí se drát a takového producenta potřebuji, žádného kravaťáka v saku, ale člověka , který ví co je potřeba a udělá a docílí toho za každou cenu . . . a takový Petr je!“ – říká nekompromisně sice mladá, ale showbusinessem zkušená KristiAnna Kravec.
„KristiAnna je obrovský profesionál, má zkušenosti a velký potenciál a ví co chce a jsme naladěni na stejné vlně a proto si perfektně rozumíme a máme stejné názory na práci. Aktuálně se nám otevírá spolupráce a působnost ve třech zemích a to Rusko, Ukrajina a nově Česká republika a je to obrovská výzva a možnost, takže…jdeme do toho !“ říká odhodlaně a sebejistě Petr Dvořák, který má s východoevropským hudebním světem také bohaté zkušenosti. Každopádně nový tandem KristiAnna Kravec & Petr Dvořák má před sebou velký kus práce a jejich další počiny budeme dále sledovat.