Čtvrtek, 25 července
Shadow

RED [zone] s novou zpěvačkou rozjíždí La Fuente tour 2023!

Spread the love

Ještě se v českém šoubyznysu ani pořádně neohřály, a už mají za sebou takový počet aktivit, jako by tahle dívčí formace vznikla před několika lety. Jen namátkou:

  • vydaly a pokřtily klip k písničce Cejtíme se skvěle
  • natočily klip k písničce Hotová věc
  • účastnily se soutěže Klipárna
  • nazpívaly ústřední song pro unikátní celosvětový projekt MISS and MR Metaverse
  • byly předskokankami pražského koncertu skupiny Lunetic
  • zazpívaly na tiskové konferenci k 80. narozeninám Felixe Slováčka
  • podpořily charitativní projekt Život dětem
  • zazpívaly na velkolepém narozeninovém koncertu zpěváka Pavla „Kyklop“ Vohnouta
  • zazpívaly afterpárty ke koncertu k 80. narozeninám a 60. letům na hudební scéně Felixe Slováčka
  • vystoupily na koncertě k výročí založení České republiky

A takto by se dalo pokračovat ještě dalších několik řádek. RED [zone] zkrátka nezahálí. Stihly přijmout novou členku Michelle a ve velmi krátké době si získaly sympatie mnoha umělců, jako například Romana Ondráčka, který se s půvabnou dívčí formací domluvil na spolupráci – natočení písničky s ním a skupinou Rakeťáci. Protože je RED [zone] velmi často hostem společenských akcí, využily dívky nabídky kadeřnického salonu SAID KATE a nechaly starost o své účesy profesionálům z řad zaměstnanců salonu.

Krásné, upravené vlasy je pak budou zdobit během dalších aktivit. Za všechny je třeba zmínit natočení dalších singlů a videoklipů, podzimní koncerty a spolupráci s rádiem Kiss. Ta představuje dalších 14 vystoupení v rámci ČR. RED [zone] také oslovila jistá módní značka s nabídkou nafocení několika kolekcí, z nichž poté vznikne vernisáž. Na tu se budou moci zájemci přijít podívat do multifunkčních prostor dejvického klubu La Fuente. A právě La Fuente bude doprovázet skupinu RED [zone] na letních akcích svojí barmanskou show. Speciálně pro tuto příležitost vznikl RED [zone] drink, který barmani z La Fuente připravili exkluzivně pro stejnojmennou dívčí formaci. Tento drink si budou moci vychutnat i řidiči, neb vznikl v alko i nealko provedení.

V rámci letní tour vystoupí RED [zone] také na food festivalu s názvem „Skutečný festival chutí 2023“, kde společně s dalšími umělci budou na velkých pódiích zpestřovat den návštěvníkům festivalu na náměstích českých měst.

Pro fanoušky RED [zone] přinášíme termíny La Fuente tour 2023:

06.05. Hradec Králové
13.05. Chomutov
27.05. Plzeň
03.06. Mělník
24.06. Vlašim
20.08. Beroun
02.09. Holice
04.09. Slaný
22.09. Praha – music bar LaFuente

Zdroj a foto: Helena Váňová Production & Petr Bureš