Neděle, 14 července
Shadow

Rastaman Šeps obdivuje Jarka Nohavicu

Spread the love

Michal Šeps je český zpěvák, který se proslavil díky účasti v televizní soutěži Česko Slovenská SuperStar. V této soutěži se probojoval až do finále, kde skončil na třetím místě. Oblíbený rastaman s příchodem nového manažera o sobě nyní dává vědět a chystá novinky v jeho hudební kariéře. Michal se jako jeden z mála českých umělců věnuje stylu reggae a jak on sám říká český rybníček mu je malý a má ambice dostat se na evropskou úroveň.

Michal skvěle ovládá hru na několik hudebních nástrojů. „Umím na perkuse, bicí, kytary, basu i třeba housle, ale mým nejoblíbenějším hracím nástrojem jsou rozhodně varhany,“ dodává Michal s úsměvem sobě vlastním. Jeho další předností je napodobování mnoho instrumentů svým hlasem.

Na debutovém albu se mohou posluchači těšit nejen na známou, ale trochu upravenou píseň „Kréta“, ale i na několik dalších novinek.Kmotrem alba se stal Jarek Nohavica. A proč zrovna Jarek Nohavica? „Jarek mě oslovil hned po soutěži s tím, že se mu líbí, to co dělám a kromě toho já z jeho písničkama vyhrával soutěže už jako malej kluk. Fakt ho obdivuji, moc si ho vážím a uznávám,“ vysvětluje Michal Šeps, který má v plánu kromě vydání dalších CD a to nejen v českém, ale i anglickém jazyce, zúčastnit se jednoho z největších reggae festivalů konaných v Polsku a začít spolupracovat s českými hudebními ikonami. „V současné chvíli ale nechci nic dalšího a konkrétního prozrazovat, až bude čas, tak dám vědět,“ komentuje zpěvák.

Více o Michalu Šepsovi www.michalseps.eu