Čtvrtek, 25 července
Shadow

Průhledné bezpečí, tmavé soukromí, jistá dávka komfortu

Spread the love

Každý z nás neustále střeží bezpečnost svojí i svých bližních a jen málo stačí k tomu, aby bylo naše bezpečí narušené.

Silná agrese: Trendem doby je potlačená agrese, kterou si řidiči často vybíjejí na vozovkách. Stačí někoho probliknout na semaforu, řidiče stojícího před vámi to rozzuří, prudce vystoupí z vozu a vší silou vám tluče do okénka, když se mu nepodaří vás vytáhnout z vozu. 

Krádeže (z) vozu: Zaparkujete na skok před obchodem, vezmete si pouze peněženku a zbytek věcí necháte v autě na sedačce s tím, že se za pár minut vrátíte. Stačí i na skok opustit vůz, zloději stačí dlažební kostka, kladivo nebo kámen a během pár vteřin přijdete, v tom lepším případě jen o svojí  kabelku, kufřík, v tom horším případě rovnou o celý vůz.

Vykradení domu/bytu: Každý den vyrážíte s pravidelností za prací, po návratu najdete vysklené okénko a celý dům vzhůru nohama. V takovém prostředí se pak již člověk necítí dvakrát bezpečně.

 

Zde se nabízí rada, jak posílit bezpečnost, soukromí a vlastní komfort při celkem malé investici.

Zvolte neviditelnou ochranu v podobě bezpečnostní fólie

Bezpečnostní fólie chrání před letícími střepy při autonehodách, vandalismu i jiných útocích. Zpevněné prosklené plochy omezují možnosti násilného vniknutí do chráněného objektu a ochraňují před vandalismem . Bezpečnostní fólie instalovaná na okna (na sklo) dostatečné tloušťky, může sloužit jako mechanická zábrana:

  • zpomalující postup pachatele do objektu, obdobně jako mříže
  • zamezující prohození cizích předmětů, ať už se jedná o pevná tělesa typu kámen, dlažební kostka nebo zápalné látky a výbušniny
  • chránící před letícími střepinami
  • chránící proti účinkům tlakové vlny při explozi

Shlédnout video: Účinnost bezpečnostních autofólií LLumar

Tónování autoskel také výrazně přispívá k posílení vaší bezpečnosti a zvyšuje komfort při pobytu ve vozidle

  • Autofólie  snižují viditelnost do vozu a ZAMEZUJÍ KRÁDEŽÍM
  • Autofólie chrání cestující před ostrým slunečním svitem a UV zářením
  • Autofólie snižují v letním období teplotu ve vozidle
  • Autofĺie snižují spotřebu paliva na používání klimatizace
  • Autofólie zamezují blednutí interiéru
  • Autofólie vylepšují celkový vzhled automobilu

Instalovat bezpečnostní fólie nebo tónovat autoskla vyžaduje jistou dávku odbornosti. Dodavatel by měl aplikovat pouze atestované fólie a měl by také opatřit autoskla potřebnými štítky a vystavit dokumenty pro STK“  dodává Jiří Káš, jednatel společnosti Webintrek s.r.o.

 

Profil:

Společnost Webintrek s.r.o. se zabývá instalací atestovaných bezpečnostních fólií LLumar, tónováním autoskel i instalací matových fólií do kanceláří, domů i bytů, které nabízí soukromí, komfort a bezpečí.