Pátek, 14 června
Shadow

Představení s Josefem Somrem a Bárou Hrzánovou ve Viole

Spread the love
Přemýšlíte, jak si ukrátit dlouhé únorové večery? Zaručeným tipem je intenzivní divadelní zážitek v Divadle Viola na Národní třídě v centru Prahy.
Lákavá příležitost vychutnat si se sklenkou dobrého vína moravské návraty Jana Skácela v neopakovatelném podání Josefa Somra se vyskytne ve středu 1. února od 20.00. Pořad Návraty Jana Skácela je jedinečným setkáním s básníkem Janem Skácelem prostřednictvím unikátních zvukových záznamů z jeho besedy se čtenáři. A také díky Skácelovým fejetonům a „malým recenzím“ ze stránek literárního časopisu Host do domu v osobité interpretaci Josefa Somra – herce, který má k Janu Skácelovi velmi blízký vztah, jenže o něm „skácelovsky“ mlčí a raději se schová za básníkova slova.
V pátek 3. února od 20.00 je na programu pořad Bára Hrzánová vypráví, čte a zpívá, ve kterém společně se známou herečkou účinkují Mario Bihári a Robert Tamchyna. Během večera, jenž ovlivní a určuje i nálada publika, se mimo jiné čte z oblíbených knížek Báry Hrzánové, vzpomíná na Zuzanu Navarovou, ale i na Bářino dětství, v němž byla určující i věta paní učitelky z Českých Budějovic: „Víte, já mám hroznou smůlu. Já učím buď cikány nebo herecký děti.“
Více informací na www.divadloviola.cz.