Středa, 19 června
Shadow

Prague Art Cocktail představuje díla z celého světa

Spread the love
K vrcholným uměleckým událostem letošního léta se zařazuje mezinárodní výstava Prague Art Cocktail, kde návštěvníci mají 28. srpna 2017 jedinečnou příležitost shlédnout současnou tvorbu autorů z deseti zemí celého světa v kontrastu s českou uměleckou scénou. Jedinečnost výstavy je v zastoupení bohatého spektra uměleckých stylů od kresby, malby, sochy, fotografie a kombinovaných technik, které dohromady tvoří unikátní dialog od abstrakce až po hyperrealismus.
Pořadatelem mezinárodní výstavy Prague Art Cocktail je společnost Arista Art, která se věnuje propagaci a podpoře současného výtvarného umění s cílem vytvářet prostor pro setkávání umělců z celého světa a jejich názorovou komunikaci skrze originální tvorbu. Jedním z vystavujících autorů je i Lenka Šourková, vítězka prestižní celosvětové souteže The Fashion Hero.
Slavnostní vernisáž v Galerii U Zlatého Kohouta se konala 1. srpna 2017, kde bylo představeno více než sto uměleckých děl od 22 autorů uváděných rámci výstavy. Vernisáž výstavy doprovodilo vystoupení hudební formace Marimba Live Drums a originální show Dynamic drawing by Věrka Vybíralová.