Pondělí, 20 května
Shadow

Pavla Šporcla si pletli s Jackem Sparrowem

Spread the love
Fanoušci neotřelého a legendárního piráta Jacka Sparrowa se konečně dočkali! Nový film s názvem Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta zažil svoji slavnostní premiéru v pražském kině IMAX. Nový příběh z pirátského prostředí si nenechal ujít zpěváci Miro Žbirka, Michal David, Kryštof Michal a Anička Slováčková, herci Martin Dejdar, Václav Kopta, Bára Kodetová a Simona Vrbická, moderátoři Petr Vágner a Petr Říbal, houslista Pavel Šporcl nebo kondiční trenér Karel Frýd.
Slavnostní premiéra nového filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta se nesl jak jinak než v pirátském duchu. Foyer kina zdobily truhly se zlatem a soudky s rumem, které si ostražitě hlídal samotný Jack Sparrow. Nový příběh slavného piráta nabízí dvě hodiny plné dobrodružství, úžasných 3D efektů a notnou dávku pirátského vtipu.
Zpěvák Miro Žbirka navštívil premiéru se svoji manželkou. S novým snímkem ho pojí fakt, že propůjčil svůj hlas strýci Jackovi, kterého hraje Sir James Paul McCartney. Herec Martin Dejdar v současné chvíli oddechuje po natáčení náročného pořadu, kde se stylizoval do jiných slavných osobností. Na premiéru dorazil v doprovodu manželky Daniely, synem Matějem a dcerou Sárou. Herec Václav Kopta přišel také v doprovodu svých nejbližších, a to manželky Simony Vrbické a dcery, která by jako z oka vypadal svojí mamince. Moderátor Petr Vágner se předvedl jako hodný taťka i strejda v jedné osobě. Na film vzal svoje ratolesti i dceřinu kamarádku. Hudebník Pavel Šporcl přišel stylově se svým šátkem na hlavě a tak si ho mnozí pletli s přítomným Sparrowem. Jak bylo vidět „šátkovou módou“ se nechala strhnout i jeho manželka Bára Kodetová. „Když na premiéru Pirátů – tak stylově,“ poznamenal Pavel.