Neděle, 21 července
Shadow

Ohnivý kuře rozpálilo Smíchovskou Náplavku

Spread the love
Na konec neděle připravila TV Prima pro své diváky v Praze na Smíchovské Náplavce setkání s protagonisty svého úspěšného seriálu Ohnivý kuře. Diváci měli tak jedinečnou možnost se setkat s některými z hrdinů seriálu, nakouknout do stylizovaných míst, ochutnat i proslavené seriálové pochoutky, jejichž koupí přispěli na projekt Obědy pro děti obecně prospěšné společnosti WOMEN FOR WOMEN. Jediné, co se zde nedalo ochutnat, byla proslavená Jardova speciální piva. Příchozí nejen své oblíbené seriálové postavy potkali, ale viděli je i přímo v akci, protože se zde natáčely i záběry do promomateriálů seriálu a i do seriálu vlastního.

A proto v Cukrárně Nebe, kde vládnou seriálové postavy Klára a Veruna, byly Kristýna Leichtová a Lucie Polišenská. V Hotelu Grand bylo možno chvíli vidět v seriálově netypických rolích Evu Čížkovskou a Richarda Tesaříka, představitele kuchařky Jarky a kuchaře Vláďu, kteří vyměnili kuchařský rondon za zástěru a postavili se za výčepní pult. V restauraci U Slepičků byl zase mladými fanynkami obklopen Vítek Říha, představitel malého Olíka. Miroslav Šimůnek představitel role Aleše, která je spjata se Slepičkovými, celou akci moderoval. U Večerky podpisy a úsměvy na fotkách s návštěvníky rozdávali Viet Anh Doan a Ivy Hoang alias Liu se svou dcerou Hany. A za výčepním pultem Ohnivýho kuřete stáli Burák s Mikem, Jan Dolanský a Jakub Prachař. Kromě toho se měli příchozí možnost pozdravit i s dalšími protagonisty seriálu, mezi nimiž byly i paní starostová Mlejnková Eva Decastelo, recepční Mirka Tereza Vodochodská a Kristýna Frejová, představitelka záporné role Kateřiny Honzákové alias Kačaby.

K dobré náladě přispěla i hudební vystoupení, kdy se na pódiu střídali dýdžejka DJ Francy, skupina Jelen a zbrusu nová skupina Brno Mars, která zde také natáčela videoklip nové seriálové písně „Máme rádi kuře“.

V rámci večera se představili i herci nově vstupující do seriálu, z nichž uveďme Otakara Brouska ml., Jindřicha Žampu a Denisu Pfauserovou. Na to jaké role budou v seriálu hrát, si musíte počkat až na vlastní vysílání nových dílů, které nasadí televize Prima do vysílání od 22. srpna.