Pátek, 21 června
Shadow

Ohlednutí za Miss Face 2017

Spread the love
Poslední zářijová sobota rozluštila hádanku, které z letošních finalistek soutěže Miss Face 2017 předá korunku Nikola Uhlířová. Galavečer proběhl v krásném prostoru kongresového centra hotelu Ambassador. 10 finalistek se zde představilo a bojovalo o vítězství disciplínách: představení, promenáda v plavkách a spodním prádle, promenáda ve večerních šatech, rozhovor a dalších standardních disciplínách soutěží krásy.
Na galavečeru, kterým provázeli David Gránský a Jakub Kotek, dívky předvedly mimo jiné kolekce plavek Miss Paradise, šaty Sam Dolce a večerní toalety Beaty Rajské. V rámci hudebního části galavečera vystoupili Adam Mišík, Monika Bagárová a Anett Charitonová.
Vítězkou se stala a titul Miss Face 2017 získala Kateřina Kasanová ze Semil. Korunku pro Miss Face 1. vícemiss získala Kristýna Langová. Na pomyslném třetím místě s titulem Miss Face 2. vicemiss se umístila Daniela Zálešáková. Na sociálních médií v ámci Miss Face nejvíce bodovala Veronika Volkeová, která si z galavečera odnesla titul Miss Face Social Media.
Připomeňme si tento večer.