Čtvrtek, 25 července
Shadow

Nová česká Wonder Woman – Monika Leová!

Spread the love
Další očekávaná filmová premiéra tohoto roku je tady! Do kin vtrhla legendární a nebojácná Wonder Woman! Slavnostní uvedení snímku v pražském kině IMAX si samozřejmě nenechala ujít nejedna známá česká „Wonder Woman“! Nejlépe pojala účast na premiéře moderátorka a modelka Monika Leová, která přišla i ve speciálním kostýmu. Premiéru navštívila také Míša Bábor Nosková, Elis, Dáda Patrasová, Bára Mottlová, Martina Gavriely nebo zpěváci Pavel Callta a Radim Schwáb.
Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. V novém snímku bojuje po boku mužů ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností… a svůj skutečný úděl.
Slavnostní premiéra v pražském kině IMAX přilákala obzvláště ženské publikum. Asi nejvýraznější hrdinkou mezi návštěvnicemi byla bezesporu moderátorka Monika Leová, která přišla i v originálním kostýmu. „Moc se mi u Wonder Women líbilo to její lano, po kterém lidi mluvili pravdu. Myslím, že bych ho u nás hodně uplatnila. Konečně by možná pak byl i pořádek v politice. Kromě toho bych samozřejmě bojovala za světový mír,“ sdělila Monika po filmu. Další hrdinkou na premiéře byla Dáda Patrasová, která neustále musí řešit svůj osobní život a okolnosti ji stále nepřejí a nedostává se jí klidu. Vyrazila tedy s kamarádkou dopřát si aspoň trochu toho relaxu. Pohodičku v kině si přišli užít také zpěvačka Míša Nosková, která přišla v doprovodu svého manžela. Oba zamilovaní rozdávali úsměvy na všechny strany
a po skončení filmu se zase rychle vytratili. Martina Gavriely zase dorazila obdivovat přednosti hlavní hrdinky spolu s dospívajícím synem.