Čtvrtek, 20 června
Shadow

Milan Peroutka zkoumal sochu Katy Perry opravdu důkladně

Spread the love
Nejzábavnější muzeum voskových figurín Grévin Praha obohatilo stálou expozici o novou voskovou sochu americké popstar Katy Perry. Slavnostní odhalení nové figuríny, však tentokrát muzeum věnovalo dětem z dětských domovů, jako dárek k Mezinárodnímu dni dětí. Herec a moderátor Ondřej Sokol odhalil sochu v duchu známé televizní a hudební show a zpěvaččiny songy dokonale interpretovala Anička Slováčková a Ondřej Mička.
Muzeum Grévin se při příležitosti této inaugurace spojilo s organizací Yourchance o.p.s.
a v rámci projektu Začni správně! připravilo dárek k Mezinárodnímu dni dětí. Děti z dětských domovů Masťov, Unhošť a Žatec byly pozvány na slavnostní odhalení voskové dvojnice Katy Perry. Jedinečnou atmosféru populární televizní show a autogramiádu s umělci si tak užila téměř stovka dětí.
V „plesovém sále“ Muzea Grévin figurínu Katy Perry slavnostně odkryl Ondřej Sokol. Zpěvačku, která stejně jako Michael Jackson dokázala získat 5 hitů číslo jedna z jednoho alba, dokonale interpretovali Anička Slováčková a Ondřej Miček. Hned na úvod zazpívala Anička jeden z hitů Katy Perry „Hot N Cold“.

Právě odhalená socha Katy Perry je ztvárněna podle konceptu jejího slavného vystoupení v Paříži roku 2011. Zachycuje zpěvačku v její výrazné závěrečné póze při show písně Firework. Má stejný kostým, ve kterém zpívala, a to světle modré plavky pokryté třpytkami ve tvaru cukrátek a vlasy má v podobě modré paruky. Tato paruka je v muzeu Grévin zhotovena z opravdových vlasů.
Příchod hvězdy popmusic si nenechal ujít ani starosta Prahy 1 Ing. Oldřich Lomecký s tiskovou mluvčí Veronikou Blažkovou. Mezi hosty byli dále módní návrhář Osmany Laffita s manželem, herec a zpěvák Milan Peroutka a stylista Kája Pavlíček.