Neděle, 21 července
Shadow

Michaela Kuklová: Po padesátce znovu odhazuje zábrany a dráždí sexy tělem

Spread the love

 

Michaela Kuklová v bikinách

Michaela Kuklová (50) v dubnu oslavila půlstoletí, ale na svůj věk rozhodně nevypadá. Nedávno na internetu znovu podráždila nejedno mužské oko, když odhodila svoje svršky a v babím létě ukázala svoje tělo pouze v plavkách.

„U nás je 25 ve stínu. Jdete taky do plavek? Důkaz, že jsem nepřibrala ani instagram. Život po padesátce,“ napsala Kuklová ke své polonahé fotce.

Kuklová a EX Jiří Káš – Chorvatsko – Srpen 2018

Hezké tělo a milý úsměv ale Míše k novým partnerským vztahům moc nepomáhají. Krachl jí vztah s producentem Jiřím Pomeje, podnikatelem Romanem Holomkem ( otcem Románka 9 ) i s o jedenáct let mladším fotografem Jiřím Kášem, se kterým se rozešla v červenci minulého roku.

Jejich rozchod  však neznamenal úplný konec.

Podle posledních informací deníku Aha! se prý herečka se svým bývalým partnerem Jiřím Kášem (39) dál v tichosti vídá a dokonce s ním v srpnu 2018 vyrazila na dovolenou! Vztah prý neslepují. „Míša po něm opravdu netouží. Chce jen kamaráda do nepohody na příležitostné setkávání a příjemné trávení volných chvil,“ vysvětlil deníku Aha! Jiří Káš. A herečka jeho slova vzápětí potvrdila: „Jsem šťastnější od doby, co nemám chlapa. Žádná láska není na obzoru, sice něco proběhlo, ale to nestojí za řeč.“

Zdá se, že se Michaela do partnerského vztahu dvakrát nehrne, ale mužské společnosti se zcela nevyhýbá.

Je tak možné, že se vyplní předpověď kartářky, podle které má herečka tento rok potkat osudového muže.