Neděle, 21 července
Shadow

Křest nové písně Hanny Pekhart „Temná rána“

Spread the love
Zpěvačka Hanna Pekhart, se po delší odmlce, ukázala opět na veřejnosti, a to ve velkém. Ve středu 27. září pokřtila v pražské restauraci Caffè Dell‘ Artista svou novou píseň „Temná rána“. Hanna, na samotném začátku večera šokovala, se svými třemi kmotry, Vlastimilem Harapesem, zpěvačkou Nelou Žákovou a houslistou Michaelem Hejčem, příjezdem v luxusních autech. Poté, co vystoupili z vozů, které zajistila společnost Mini Point, zůstali doslova v obležení fotografů a přítomných hostů. Sklidili dlouhý, velkolepý potlesk.
Hanna, si v tento večer oblékla, velice originální a extravagantní šaty z dílny návrhářky Eriky Příhodové. Večerem provázel moderátor Vlasta Vébr a navodil přátelskou atmosféru. Program zahájil houslový virtuóz Michael Hejč skladbou „Vltava“. Mimo něj ale vystoupila i druhá kmotra Nela Žáková, která fascinovala svým skvělým podáním písně „Nafrněná“. Jako milí hosté zazpívali i zpěvačka Alice Konečná, Tereza Novotná a Mäel Eugène. Všichni předvedli famózní výkony.

V hlavní části programu Hanna představila svůj nový singl. „Píseň jsem nejprve napsala v angličtině. Ale protože má velmi hluboký text a je mou intimní výpovědí, chtěla jsem ji interpretovat i českému publiku“, prozradila. Singl pokřtili nejen kmotři včele s Vlastimilem Harapesem, ale také čestný host Monika Štiková, a v neposlední řadě i zpěvaččin manažer a vizážista Sebastian Dejmek a producent Paolo Ottimo.
Hosté byli naprosto uneseni z pohoštění, které jim připravila restaurace Caffè Dell‘ Artista, společně s Italskou vinotékou Nicole Pavlov. Nechyběly ani dárečky od společnosti iDirection. Na večírku se objevili i další hvězdní hosté, jako například zpěvák a skladatel Jarek Šimek, zpěvačka Marie Pojkarová, travesti umělkyně TiFannyBiGest, známý fotograf Jiří Jírů, nebo vizážista Ivan Malejovský.