Čtvrtek, 20 června
Shadow

Kráska z Aquababes má nejúspěšnější show pro děti!

Spread the love

Nová Dáda, to je Kája! Pokud se totiž někdo ptá po nástupkyni legendární bavičky dětí, potom je to Karolína Blehová alias Kája, která má namísto žížaly Julie svého Bambuláčka. Svůj mimořádný úspěch u dětí už nějaký čas dokazuje nejen svým kanálem na YouTube, miliony zhlédnutých videí či chytlavými písničkami ze své
desky, ale i svojí Bambulkovou show, kterou během zimy a jara přiveze na desítky míst po celém Česku.


Nejbližšími vystoupeními je Bambulková show v Kralupech nad Vltavou a Hradci Králové (27. a 28. ledna). Jejích dalších sedm zastavení je pak naplánováno na únor.

Kam se Kája s Bambuláčkem rozjedou, tam sklízejí zasloužené ovace. Jejich show totiž děti naprosto pohltí. „Děti reagují na moje písničky naprosto fantasticky. Naše show je jich plná, také bláznivých kostýmů, barevných světel, tance a hlavně smíchu. Zábavné dialogy jsou doplněny nečekanými situacemi, kdy nám zavolá slon, přijde za námi dalmatin, nebo nás postraší strašidlo. Děti s námi po celou dobu zpívají, skáčou, tancují, soutěží a domů odcházejí s úsměvem a plné pozitivních emocí,“ neskrývá své nadšení blonďatá kráska, která kariéru začínala v dívčí kapele AquaBabes.


A právě ona je dnes opravdovou nástupkyní Dády Patrasové – nejen zájmem, kterému se u dětí těší, ale třeba i tím, že její Bambuláček má společného „tatínka“ jako žížala Jůlie nebo kosáci. Ty totiž u Patrasové vodil Dalibor Kubečka, který se nyní stará právě o Bambuláčka, kromě pohybů mu propůjčil i svůj hlas.