Pondělí, 20 května
Shadow

Kráska a zvíře: Gondíková, Kristelová ani Nývltová neodolala

Spread the love

Známá romantická pohádka Kráska a zvíře se dočkala nové hrané adaptace. Velkolepý příběh zažil svoji slavnostní premiéru v pražském kině IMAX. Nová podoba filmové klasiky přilákala nespočet českých VIP osobností, například Adélu Gondíkovou, Kateřinu Kristelovou, Kamilu Nývltovou, Aničku Slováčkovou, Simonu Postlerovou, Barboru Kodetovou Šporclovou, Janu Adamcovou, Kateřinu Žbirkovou nebo Evu Burešovou. Novinku stříbrného plátna si nenechali ujít ani Janis Sidovský s Pavlem Vítkem, Jan Vondráček nebo Miroslav Hrabě.

Premiéra nového filmu Kráska a zvíře, kde můžete v hlavní roli vidět krásnou Emmu Watson, se nesla v ryze pohádkovém duchu. Sálem se linula příjemná přátelská atmosféra a všichni byli zvědaví na novou hranou adaptaci tohoto pozoruhodného příběhu, kdy se krásná dívka dokáže zamilovat do zvířete, které ji uvězní na svém zámku.

Uvedení nového snímku přilákalo také mnoho známých českých tváří. Moderátorka Adéla Gondíková si oddechla mezi náročným natáčením a vyrazila na premiéru se svoji dcerou Nelou. S dítětem v náručí si přišla vychutnat film i moderátorka Kateřina Kristelová. Moderátorka Jana Adamcová vzala na premiéru nejen svoje krásné děti, ale přibrala do party i Lauru, dceru zpěvačky Dary Rolins. Zpěvák Miroslav Žbirka zůstal pro tentokrát doma a na pohádkový večer vyslal svoji manželku a dceru. Jako reklama na štěstí zářil na premiéře známý registrovaný pár Sidovský a Vítek, kteří přiznali, že pohádky se šťastným koncem přímo zbožňují.

Rodinný film Kráska a zvíře můžete navštívit v multiplexech Cinema City od
16. března 2017. Pokud si však chcete vychutnat tento filmový zážitek v té nejlepší kvalitě a na největším plátně v České republice, navštivte kino IMAX.