Pondělí, 20 května
Shadow

Královny krásy budou pomáhat svým nástupkyním

Spread the love
Odstartoval nový ročník soutěže krásy s novým názvem Hledá se Česká Miss 2017. Aktuální ročník soutěže Česká Miss pod vedením Martina Ditmara a Evy Čerešňákové, jehož tématem je Zdraví, Krása, Voda, se od všech předchozích výrazně odlišuje. Nový celoroční koncept je zaměřený především na online, partnery a charitu s nádechem reality show. „Postavili jsme úplně nový koncept, který jsme představili i prezidentce Miss Universe Paule M. Shugart, jež strávila více jak 30 let v televizním a zábavním průmyslu. Koncept ji zaujal a vyjádřila nám plnou podporu do další práce. Současně si sama udělala několik poznámek z našeho rozhovoru, které pro ni byly inspirativní,“ uvedl k setkání s vedením Miss Universe Martin Ditmar.
Ředitelka soutěže Eva Čerešňáková spokojeně navazuje: „Připravujeme pro dívky nesmírně zajímavý program ve spolupráci s top guru v nejrůznějších oborech. Máme radost, že jsme se domluvili i s topmodelkou Simonou Krainovou, která patří mezi osobnosti, jež mohou dívky nesmírně inspirovat. Nechá je nahlédnout do světa modelingu, módy a poodhalí, jak vzniká vlastní módní kolekce.“ Čerešňáková ke spolupráci přizvala také své kolegyně, Anetu Vignerovou, Elišku Bučkovou, Terezu Fajksovou a Nikol Švantnerovou, které předají finalistkám své zkušenosti ze soutěže Miss. „Mentorkami finalistek budou zkušené vítězky z předchozích let a věřím, že finalistky i budoucí vítězky připraví na svět showbusinessu i povinnosti spojené s kralováním.“
My si myslíme, že kromě mentorek, se dívek ujmou i loňské finalistky, které zkušenosti z finále mají ještě v čerstvé paměti.
Držme proto novému konceptu pěstě a počkejme jak si bude vést vždyť i našim politikům dáváme dobu hájení.


Foto: Václav Tměj a Petr Bureš