Pátek, 21 června
Shadow

KAREL GOTT ČAS RŮŽÍ

Spread the love

KAREL GOTT ČAS RŮŽÍ – ORIGINÁLNÍ VERZE PÍSNÍ, KTERÉ INSPIROVALY STEJNOJMENNÝ MUZIKÁL!

 Dvojalbum „Karel Gott Čas růží“ obsahuje celkem 31 písniček z let 1965-2000.  Ty tvoří významný přehled zpěvákova již nesmrtelného repertoáru.

 Komplet „Karel Gott Čas růží“ obsahuje v rozsahu 2CD reprezentativní výběr nejznámějších hitů od bigbítového Trezoru až po nostalgickou skladbu Když muž se ženou snídá. Výběr původních písní Karla Gotta byl sestaven na základě hudebních vstupů nového stejnojmenného muzikálu.

Premiéra muzikálu „Čas růží“ se blíží – již 16. března bude dlouho očekávané představení s písněmi Karla Gotta. Ten na otázku, zda má pocit, že po hudební stránce muzikál „Čas růží“ dokonale pokrývá více než půl století jeho pěvecké dráhy, odpověděl: „Ale to víte, že bych si tam uměl představit ještě další písně. Když jsem ale pak viděl představení v jednom nepřetržitém celku, bez zastavování, tak jsem získal pocit, že tam všechno podstatné je a nic nechybí. To je samozřejmě otázka názoru a osobních preferencí… Současně jsem si uvědomil, že jsme udělali spoustu dobrých věcí. Hudebně i textově…

Vedle kompletu písniček na 2CD je připraveno také vinylové LP, sestavené ve stylu „To nejlepší z nejlepšího“. Nový zvukový remastering z původních pásů zaručuje maximální poslechovou kvalitu.

 

2CD/LP „Karel Gott Čas růží“ vychází 10. března.

 

ČAS RŮŽÍ – Muzikál

Muzikál Čas růží je příběhem starého obrazu, který v sobě skrývá osud jedné velké celoživotní lásky! Hity Karla Gotta ožívají v muzikálových aranžích a pěveckém podání herců a zpěváků, kteří k nim přistupují nově a zároveň s respektem, který si zaslouží! V režii Petra Novotného v příběhu z pera Sagvana Tofi účinkují v hlavních rolích mj. Josef Vojtek, Petr Dopita, Jan Kopečný, Roman Tomeš, Eva Burešová, Markéta Procházková, Veronika Vyoralová, Adéla Gondíková, Iva Jirešová, Jiří Langmajer, Sagvan Tofi, Ladislav Korbel, Martin Písařík, Jaromír Nosek, Petr Ryšavý a další. Čas růží vás pobaví i dojme – od března 2017 v Hudebním divadle Karlín! Aktuální termíny představení na www.hdk.cz. Vstupenky v prodeji v divadle, na webu, v síti Ticket Art, ve všech pobočkách Čedok a u obvyklých prodejců.

 Foto: Lenka Hatašová