Čtvrtek, 20 června
Shadow

Kapka medu pro Verunku má pokračování

Spread the love
Úspěšný muzikál pro děti Kapka medu pro Verunku má své volnépokračování v nově připravovaném muzikálu Královna Kapeska, který má planovanou premiéru 7. 3. 2018 v divadle Hybernia.
Opět se vydáme na pohádkový ostrov, kde půjde ale tentokrát o záchranu života Kapesky, Královny přírodních sil, a budeme všichni doufat, že KTS, Kates, Král temných sil, svůj boj o ovládnutí světa prohraje, a že všechno dobře dopadne, jak se na správnou pohádku sluší a patří. Jaké role a úlohy v tom všem hrají známé postavy Honzy, Mirka a Jiříka i Verunky, Katky a Bětky, to bude překvapení pro všechny. Hudbu má opět na starosti Tomáš Beran, texty pak Kristýna Pixová. Jejich nádherné skladby z Kapky medu pro Verunku si stále hrají a zpívají děti v celé České republice. Kapka medu pro Verunku přilákala více než 120.000 velkých i malých návštěvníků a pořadatelé věří, že Královna Kapeska tuto hranici překoná.
Nový příběh přináší pokračování životních osudů královských rodů Popelky, Zlatovlásky, Honzy a Královny přírodních sil – KAPESKY. Těšit se můžeme na skvělé interprety, úžasnou hudbu, výpravné dekorace a jedinečné kostýmy, jak už je u společnosti PIXA PRO dobrým zvykem. V muzikálu se objeví i Martina Pártlová, Jana Zenáhlíková, Ernesto Čekan, Anna Julie Slováčková, David Gránský, Robert Urban, Genny Ciatti, Gabriela Partyšová, Miroslav Hrabě, Jan Vlas, Felix Slováček jr., Michaela Nosková, Vendula Příhodová, Kateřina Herčíková, Karolína Fišerová a Jiří Zonyga.
Scénář opět napsali Jan a Alena Pixovi. Režie se ujal Juraj Čiernik a choreografii opět připravuje Petra Parvoničová.